انجام هماهنگی های لازم با دستگاه قضایی برای حفاظت از منابع طبیعی

به گزارش وبلاگ بارسلونا، احمد طاهری صبح شنبه در دومین جلسه ستاد برگزاری هفته منابع طبیعی و آبخیزداری این اداره کل گفت: با برنامه ریزی به عمل آمده سال جاری هفته بزرگداشت منابع طبیعی و آبخیزداری با موضوع حضور مردم و توجه به کیفیت در برنامه ها برگزار خواهد شد.

انجام هماهنگی های لازم با دستگاه قضایی برای حفاظت از منابع طبیعی

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با تأکید بر هرچه با شکوهتر برگزار شدن این هفته اضافه نمود: این هفته فرصت مناسبی است تا از تریبون های مردمی همچون تریبون های نماز آدینه آحاد جامعه با منابع طبیعی و اهمیت حفظ و حمایت از این سرمایه های ملی بیشتر آشنا شوند.

وی حفاظت از عرصه های منابع طبیعی را یکی از راهبردی های اساسی مجموعه منابع طبیعی دانست و گفت: حفاظت و حراست از اراضی منابع طبیعی از اولویت های مهم کاری ما محسوب می گردد و تمامی فعالیت ها فقط در چارچوب موازین قانونی قابل انجام است که بر همین اساس و به منظور بازآموزی قوانین و مقررات جاری حاکم بر منابع طبیعی و برطرف چالش های پیش رو گردهمائی مسئولان قضائی در هفته منابع سال جاری در دستور کار قرار گرفته است.

طاهری گفت: برای ارتقاء کیفیت برنامه های هفته منابع طبیعی تصمیم گرفته شد تا هر یک از شهرستان ها بر روی برنامه های شاخص تمرکز یافته و با هماهنگی های به عمل آمده جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان با موضوع منابع طبیعی و ارائه گزارش عملکرد یکساله برگزار گردد.

وی اضافه نمود: حضور سازمان های مردم نهاد و اقشار مختلف مردم، اجرای مراسم در محل پروژه های آبخیزداری که از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی اجرائی شده است و استفاده از ظرفیت های رسانه نیز در این هفته مورد تأکید قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، هفته منابع طبیعی و آبخیزداری (21-15 اسفندماه) با شعار منابع طبیعی، بزرگترین سرمایه ملی برگزار می گردد

منبع: خبرگزاری مهر

به "انجام هماهنگی های لازم با دستگاه قضایی برای حفاظت از منابع طبیعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام هماهنگی های لازم با دستگاه قضایی برای حفاظت از منابع طبیعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید