جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار گشت

به گزارش وبلاگ بارسلونا، جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال با حضور همه اعضا برگزار شد.

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار گشت

به گزارش ، به نقل از وزارت ورزش و جوانان، جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال امروز با حضور همه اعضا برگزار گشت. در این جلسه مقرر شد تا همچنان اسماعیل خلیل زاده برابر مصوبه قبلی به عنوان سرپرست باشگاه استقلال به وظایف خود و با اختیارات کامل در این باشگاه ادامه دهد.

پرداخت حقوق معوقه میلیچ و دیاباته هم مورد بحث قرار گرفت و مصوب شد که ظرف 24 ساعت این حقوق عقب افتاده به این دو بازیکن پرداخت شود.

در خصوص تامین منابع مالی باشگاه و مطالبات آبی پوشان از حامیان مالی هم در این جلسه گزارش مفصلی مطرح شد و مقرر شد تا اقدامات مربوطه برای وصول مطالبات از حامیان مالی صورت بگیرد.

دیگر مسئله مورد بحث در این جلسه، موضوع اردوی آبی پوشان برای حضور قدرتمند در نیم فصل دوم بود. در نهایت مقرر شد که زمان و مکان این اردو با نظر آندره آ استراماچونی سرمربی استقلال معین شود.

پنجمین موضوع مطرح شده در این جلسه، بحث تقویت استقلال در نیم فصل بود. در نهایت مصوب شد که پس از ارائه لیست خروج و خرید استقلال از سوی سرمربی استقلال، این لیست در کمیته جابجایی استقلال با حضور بهرام امیری، هادی مباشری و امیر سلطانی مطرح و به سرعت جهت انجام آن، اقدامات لازمه صورت بگیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید