حمدی نژاد: داور با بازیکنان پرسپولیس مهربان بود، صندلی تیم ما انتهای جدول نیست

به گزارش وبلاگ بارسلونا، وحید حمدی نژاد، بازیکن تیم استقلال خوزستان اعتقاد دارد داور با بازیکنان پرسپولیس مهربانانه برخورد نموده است.

حمدی نژاد: داور با بازیکنان پرسپولیس مهربان بود، صندلی تیم ما انتهای جدول نیست

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بارسلونا، وحید حمدی نژاد پس از شکست 2 بر صفر تیم استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس با انتقاد از عملکرد موعود بنیادی فر داور این دیدار گفت: فکر می کنم داور کمی با تیم پرسپولیس مهربان بود و از آنطرف هم در بعضی از صحنه ها به راحتی به بازیکنان ما اخطار می داد. به نظرم الان دیگر نوش دارو بعد از مرگ سهراب هم فایده ای ندارد.

وی اضافه کرد: قبول دارم بازیکن ما در آن صحنه موقعیت حریف را گرفت و خطایش اخطار داشت، اما داور می توانست در همان صحنه اول به بازیکن پرسپولیس هم اخطار بدهد تا دیگر راحت اعتراض نکند. به نظرم داور تمام صحنه های 50 - 50 را به نفع پرسپولیس می گرفت.

بازیکن تیم استقلال خوزستان در انتها تصحری کرد: من بچه های تیم مان را تحسین می کنم، آن ها با اینکه جوان بودند اما در وررزشگاه آزادی عملکرد بسیار خوبی داشتند. ما موقعیت های خوبی هم به دست آوردیم و شاید بازیکنان ما به دلیل اینکه جوان هستند کمی جوگیر شده بودند. صندلی این تیم ته جدول نیست و ان شاءالله بتوانیم در بازی های بعد با سه امتیاز از زمین خارج شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمدی نژاد: داور با بازیکنان پرسپولیس مهربان بود، صندلی تیم ما انتهای جدول نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمدی نژاد: داور با بازیکنان پرسپولیس مهربان بود، صندلی تیم ما انتهای جدول نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید