آتش بس بین استقلال و پرسپولیس، انتقال بازیکن ممنوع شد!

به گزارش وبلاگ بارسلونا، بحث انتقال بازیکن بین دو تیم استقلال و پرسپولیس از سال های دور همواره یکی از مباحث چالشی فوتبال ایران بوده و حتی بعضی از این جابجایی چهره جنجالی به خود گرفته است.

آتش بس بین استقلال و پرسپولیس، انتقال بازیکن ممنوع شد!

آخرین مورد از این دست جابجایی ها بین استقلال و پرسپولیس مربوط به محمد نادری است. نادری که فصل گذشته به صورت قرضی از تیم کورتریک بلژیک در پرسپولیس حضور داشت، این فصل تصمیم گرفت به تیم استقلال برود.

البته انتقال نادری به استقلال شاید کمتر از بازیکنان سابق سرخابی سر و صدا به پا کرد اما می توانست زمینه را برای جابجایی بیشتر بازیکن بین دو تیم بزرگ پایتخت فراهم کند.

در همین ارتباط طی چند هفته اخیر خبرهایی از علاقه باشگاه پرسپولیس برای جذب یکی دو بازیکن استقلال از جمله مرتضی تبریزی و شاهین طاهرخانی منتشر شد. در مقابل شایعاتی هم از تمایل استقلال برای دریافت یک بازیکن بیشتر از پرسپولیس شکل گرفت که این شایعات بیشتر پیرامون سیامک نعمتی هافبک و مدافع سرخپوشان بود.

تکلیف مرتضی تبریزی که سابقه کار با یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس را در ذوب آهن هم داشته است، خیلی زود معین شد و این بازیکن در نهایت در استقلال ماندنی شد.

نام شاهین طاهرخانی هم که در لیست مازاد محمود فکری سرمربی استقلال قرار داشت، به مدت چند روز پیرامون پرسپولیس مطرح شد ولی در نهایت این انتقال عملیاتی نشد. دلایل مختلفی برای منتفی شدن حضور طاهرخانی در پرسپولیس بویژه در شرایطی که سرخ ها نیاز جدی به جذب یک مدافع به جای شجاع خلیل زاده دارند، عنوان شد؛ از جمله اینکه یحیی گل محمدی علاقه ای به سبک بازی طاهرخانی نداشته و یا اینکه عنوان شد جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرده فقط با خود بازیکن مذاکره می کند نه مدیربرنامه هایش.

این در حالی است که اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال، توافق شفاهی و مخفیانه این باشگاه با پرسپولیسی ها در جابجایی بازیکن را افشا کرد.

خلیل زاده گفت: بعد از آنکه محمد نادری به استقلال آمد، با پرسپولیس توافق کردیم که دیگر از همدیگر بازیکن نگیریم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا باز هم بازیکنی بود که مدنظر استقلال و پرسپولیس باشد؟ یادآور شد: بله گزینه وجود داشت؛ هم برای ما و هم برای آنها اما هیچ مذاکره ای با بازیکنان نداشتیم.

رئیس هیات مدیره استقلال ادامه داد: شاهین طاهرخانی جزو نفراتی بود که محمود فکری گفت او را نمی خواهم. چند روز بعد فهمیدم که قراردادش را فسخ کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آتش بس بین استقلال و پرسپولیس، انتقال بازیکن ممنوع شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش بس بین استقلال و پرسپولیس، انتقال بازیکن ممنوع شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید