همه اخبار و مقاله ها

آژانس باید مستقل و حرفه&zwnjای باقی بماند

خبرگزاری خبرنگاران- نماینده ایران نزد سازمان های بین المللی در وین تاکید کرد که اعمال فشار بر آژانس بین المللی انرژی اتمی غیرسازنده و بسیار مضر است.

27 دی 1399

روایتی شنیدنی و عکس&zwnjهای کمتر دیده شده از یک هنرمند

معلم کلاس پنجم شاید اولین کسی بود که بارقه های استعداد و خلاقیت این کودک مشتاق و جست وجوگر را کشف کرد؛ این کودکی که انشاهای قشنگ می نوشت و ایده های تازه داشت؛ این کودکی که نامش بهرام شاه محمدلو است و روز 25 آذر ماه 70 ساله می گردد.

20 دی 1399

پیش&zwnjبینی 5 کارشناس از تحولات امروز بورس تهران

خبرنگاران: اکثریت 5 تحلیل گری که در یک نظرخواهی شرکت نموده اند، شرایط شاخص بورس تهران در روز 23 آذر 1399 را متعادل پیش بینی می نمایند.

19 دی 1399

امدادرسانی به بیش از 4800 نفر طی 48 ساعت گذشته، 9 نفر بر اثر حوادث جوی جان باختند

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: طی 48 ساعت گذشته به 4 هزار و 857 نفر امدادرسانی شده است که از این تعداد 4 هزار و 640 نفر در سیل و ابگرفتگی و 217 نفر درگیر برف و کولاک بوده اند.

17 دی 1399

گفت&zwnjوگوی رانسیر با انگلمان، از رهایی کارگران تا ادبیات و هنر

به گزارش خبرنگاران ، کتاب سیاست و زیبایی شناسی ترجمه کتابی است که انتشارات پاساژن در سال 2016 منتشر کرده است، این کتاب مشتمل بر دو گفت وگوی انگلمان با فیلسوف فرانسوی ژاک رانسیر درباره تفکر رانسیر درباره سیاست و زیبایی شناسی و پیوند این دو بحث و همچنین...

17 دی 1399

زیبایی از شون می&zwnjروید ، حرکتی از جنس طبیعت برای حفظ طبیعت

تخریب شدن جنگل ها به علت های مختلف نظیر آتش سوزی، سلامت ما و موجودات زنده دیگر را تهدید می کند. خوشبختانه گاهی قدم هایی برای آشتی دوباره انسان با طبیعت توسط سازمان ها، شرکت ها و جمعیت های طرفدار محیط زیست برداشته می شود. قدم هایی که می تواند، گاهی آنقدر...

16 دی 1399

ارتباط بین میکروب های روده و ویتامین D

خبرنگاران : محققان دریافتند ساختار میکروبیوم های روده فرد با میزان ویتامین D فعال وی مرتبط است.

14 دی 1399

برف و باران در محورهای 26 استان و انسداد 13 جاده

خبرنگاران : مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محورهای فیروزکوه، هراز، چالوس و آزادراه قزوین - رشت بارش برف و باران و در و آزادراه تهران - شمال بارش باران داریم.

13 دی 1399

آیا حفره های لایه اوزون در حال بسته شدن هستند؟

هفته گذشته، سرویس نظارت و رصد اتمسفری کوپرنیک اتحادیه اروپا (CAMS) بیان کرد که حفره ای در لایه اوزون و بر فراز قطب شمال، که گمان می رود بزرگترین حفره گزارش شده لایه اوزون تا به امروز باشد، بسته شده است.

12 دی 1399

خبرنگاران خط ملی اعتیاد در زمینه کاهش آسیب ناشی از اعتیاد در زنجان مشاوره می دهد

زنجان - خبرنگاران - معاون امور پیشگیری بهزیستی استان زنجان گفت: سازمان بهزیستی و ستاد مبارزه با مواد مخدر با مشارکت یکدیگر از سال 78 خط ملی اعتیاد را با شماره 09628 راه اندازی نموده که این اقدام مهم، با هدف مشاوره در زمینه پیشگیری درمان و کاهش آسیب های ناشی...

11 دی 1399

آزادی مرد اعدامی از زندان با سند جعلی

مرد اعدامی که بعد از 21 سال بلاتکلیفی با سپردن سند جعلی از زندان آزاد شده و فرار نموده بود، دوباره بازداشت و به زندان بازگشت.

10 دی 1399

دستکاری ویروسی که می تواند با سرطان های پیشرفته مبارزه کند

یک ویروس دستکاری شده که سلاح مخفی نامیده می گردد، می تواند از سیستم ایمنی بدن که موجب می گردد درمان ناکارآمد گردد، عبور کند و با انواع سرطان مبارزه کند.

9 دی 1399

رشد 25 درصدی بودجه شرکت های دولتی در سال 1400

مطابق اطلاعات اولیه از لایحه بودجه سال آینده، بودجه شرکت های دولتی، موسسات، بانک ها برای سال 1400 با رقم 1540 هزار میلیارد تومان به مجلس ارایه شده است. این رقم نسبت به ارقام مصوب 1399 معادل 25درصد افزایش یافته است.

7 دی 1399

فرار های مالیاتی بزرگ شرکت های دولتی و انحصار و تصدی گری دولت رتبه ایران را با افت شدیدی رو به رو کرده است

ضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: شکننده بودن فضای کسب و کار در ایران در کاهش شاخص های اقتصادی و بسته بودن فضای اقتصادی ایران بسیار موثر است. طبیعتا چالش های زیادی که در فضای کسب و کار وجود دارد و فضای بوروکراتیکی که بر کسب و کار ها سایه می افکند.

6 دی 1399

واکنش پاپ فرانسیس به درگذشت دیه گو مارادونا

به گزارش خبرنگاران، درگذشت دیه گو مارادونا در سن 60 سالگی حتی واکنش پاپ فرانسیس را در پی داشت.

5 دی 1399

آتش سنگین ارتش سوریه علیه مواضع تروریستها در حومه جنوبی ادلب

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، منابع سوری اعلام کردند که ارتش سوریه مواضع تروریستها را در در حومه جنوبی ادلب زیر آتش سنگین قرار داده است.

3 دی 1399

معرفی ویژه برنامه های رادیو ایران در محدودیت های کرونایی

همزمان با آغاز طرح فراگیر مقابله با کرونا و آغاز تعطیلی ها، رادیو ایران از شنبه اول آذر با برنامه های مختلفی روی آنتن رفته است.

2 دی 1399

تداوم درگیری ها در شمال اتیوپی، حملات راکتی به شهربحردار

درگیری ها در شمال اتیوپی همچنان ادامه دارد و در این میان نیروهای ضد دولت أبی احمد، شهر بحردار را آماج حملات راکتی خود دادند.

1 دی 1399

جمع بندی بسته حمایتی اصناف و ارائه به ستاد ملی مدیریت کرونا

رئیس کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا از جمع بندی بسته حمایتی اصناف در طی اعمال محدودیت ها در طرح جدید مقابله با کرونا و ارائه به ستاد ملی اطلاع داد و اضافه نمود: در این بسته حمایتی مواردی همچون بیمه، اجرای چک ها و حمایت از اصناف به طور کلی مدنظر...

29 آذر 1399

آتش بس بین استقلال و پرسپولیس، انتقال بازیکن ممنوع شد!

به گزارش خبرنگاران، بحث انتقال بازیکن بین دو تیم استقلال و پرسپولیس از سال های دور همواره یکی از مباحث چالشی فوتبال ایران بوده و حتی بعضی از این جابجایی چهره جنجالی به خود گرفته است.

27 آذر 1399
تعداد: (786)