در کوهستان آلپ به تماشای رویایی ترین جاده ها بنشینید !

به گزارش وبلاگ بارسلونا، اگر دنبال زیباترین و رویایی ترین جاده روی زمین هستین! وقتش رسیده که سری به ارتفاعات بزنین. ارتفاعات کوه های آلپ در کشور زیبای اتریش که زیباترین و میشه گفت مرتفع ترین جاده رو در دل دارن و به حدی شگفت انگیزن که می تونن تنها با تماشا برای هر نوع دردی درمان باشن!

در کوهستان آلپ به تماشای رویایی ترین جاده ها بنشینید !

کوه ها باز شدن و جاده ای در دل آنها در حال گذر است با نمایشی بزرگ از کوه های آلپ که خود کوه ها هم بزرگ ترین در آروپا هستن و به تنهایی جذابیت خودشون رو دارن. این جاده های فوق العاده با ارتفاع 3798 متری از زمین بین یخچال های طبیعی آلپ به شما صد در صد چشم انداز ای نشان خواهند داد نظیرش جای دیگر نیست و در فکر شما ماندگارن تا لحظه آخر زندگی. جاده ای بالای ارتفاعات با نمایشی پانورامایی از برف ها و کوهستان و طبیعتی آروم در منطقه ای محافظت شده. مطمئنن رانندگی در این جاده هیجان انگیزترین اتفاق ممکن است حتی مسیرهایی برای پیاده روی روی این جاده تعبیه شده بی نهایت لذت بخش و رمانتیک. تجسم کنین در حال رانندگی یا پیاده روی هستین سمت راست یا چپ، این جاده رویایی نمایش میده به شما از حیوانات نادر و کمیاب کوهستان آلپ نظیر بزهای کوهی در منطقه حفاظت شده و پارک ملی Tauern.

زیباترین جاده در کوهستان آلپ

این جاده رویایی که Grossglockner نام داره برای هر سری از عابران و مسافران جذابیت های متفاوتی رو به تصویر می کشه. هزاران بار هم که از روی این جاده بگذرین زیبایی هایی منتظرن تا برای شما نمایش های فراموش نشدنی اجرا کنن. رانندگی روی ارتفاعات کوهستان و این جاده حتی موتور سواری، ماجراجویی است به نوبه خود.

این جاده زیبا از ماه مه تا اکتبر باز است و هر سال هزاران جهانگرد با برنامه ریزی و خرید بلیط و از همه مهمتر گرفتن نوبت لحظه شماری می کنن تا بتونن از نزدیک این شگفتی های طبیعت رو لمس کنن و با چشم شاهد زیبایی های موجود در کوهستان و ارتفاعات باشن.

شما هم می تونین زیبایی ها رو ببینین فقط کافیه به ما (وبلاگ بارسلونا) ملحق شین تا با هم نگاهی بندازیم به عکس های این جاده خیره کننده و دره هایی به معنای عشق.

منبع: همگردی

به "در کوهستان آلپ به تماشای رویایی ترین جاده ها بنشینید !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در کوهستان آلپ به تماشای رویایی ترین جاده ها بنشینید !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید