نصرتی: استراماچونی مربی خیلی خوب و باکلاسی است، استقلال می خواهد فوتبالی باکیفیت را به نمایش بگذارد

به گزارش وبلاگ بارسلونا، محمد نصرتی، سرمربی تیم فوتبال گل ریحان از همتای ایتالیایی خود در استقلال به عنوان یک مربی خوب و باکلاس یاد کرد.

نصرتی: استراماچونی مربی خیلی خوب و باکلاسی است، استقلال می خواهد فوتبالی باکیفیت را به نمایش بگذارد

محمد نصرتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بارسلونا، درباره شکست 3 بر یک تیمش مقابل استقلال در دیدار تدارکاتی گفت: ما برای اینکه بازیکنان مان از شرایط مسابقه دور نشوند، اقدام به برگزاری دیدار تدارکاتی کردیم. سعی کردیم از بازیکنانی که کمتر فرصت بازی کردن داشتند، استفاده کرده و ارزیابی شان کنیم تا اعتمادبه نفس شان نیز بالا برود. بازی خیلی خوبی بود و تنها داور کمی از کیفیت آن را زیر سؤال برده بود. داور پنالتی های بی موردی برای استقلال گرفت. مشابه پنالتی استقلال، توپ به دست بازیکن خورد، اما داور پنالتی نگرفت.

وی در مورد ارزیابی اش از تیم استقلال تضریح کرد: نکته واضح استقلال این است که استراماچونی دوست دارد تیمش فوتبال باکیفیتی روزی زمین بازی کند. تیم استقلال واقعاً دنبال فوتبال بازی کردن بود و دنبال این نبود که از راه های دیگر برای رسیدن به گل استفاده کند. استقلالی ها با مربی جدید خود کار اصولی را انجام می دهند و می خواهند تیم شان را از پایه درست کنند.

سرمربی گل ریحان درباره اینکه هواداران استقلال کم طاقت بوده و منتظر نتیجه گیری تیم شان هستند، شرح داد: هواداران استقلال باید صبر و تحمل شان را بالا ببرند. استراماچونی مربی بین المللی است، با تیم های بزرگی کار کرده و کارنامه خوبی دارد. مهم تر از همه اینکه او انگیزه زیادی برای کار کردن در استقلال دارد. به اعضای مجموعه استقلال تبریک می گویم که با آوردن چنین مربیانی به فوتبال ملی ما نیز کمک می کنند.

نصرتی راجع به صحبت هایی که با سرمربی استقلال انجام داد، گفت: برای این مربی آرزوی موفقیت در ایران را کردم. کار کردن سخت است و یکسری مسائل نیز وجود دارد. استراماچونی هم از من درباره لیگ یک و شرایط تیمم سؤال پرسید. یکی دو خاطره از بازی های تیم ملی در جام جهانی و بازی خاطره انگیزه ایران و رم تعریف کردم. به اعتقاد من استراماچونی مربی خیلی خوب، با شخصیت و باکلاسی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نصرتی: استراماچونی مربی خیلی خوب و باکلاسی است، استقلال می خواهد فوتبالی باکیفیت را به نمایش بگذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصرتی: استراماچونی مربی خیلی خوب و باکلاسی است، استقلال می خواهد فوتبالی باکیفیت را به نمایش بگذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید