هشدار هواشناسی: وقوع طوفان تندری در بعضی مناطق کشور طی امروز و فردا

به گزارش وبلاگ بارسلونا، سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای از وزش باد شدید طی امروز و فردا (پنج شنبه و آدینه) در بعضی از نقاط کشور خبرداد.

هشدار هواشناسی: وقوع طوفان تندری در بعضی مناطق کشور طی امروز و فردا

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است: پنجشنبه (9 خرداد) وقوع طوفان تندری در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در شرق استان تهران، شمال استان سمنان، شرق خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی پیش بینی می گردد که پیامد آن رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدیدموقت (سرعت بادبیش از از پنجاه کیلومتر برساعت) خواهد بود. همچنین وقوع طوفان تندری در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در استان های قم، اصفهان و یزد پیش بینی می گردد که پیامد آن رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدیدموقت (سرعت بادبیش از پنجاه کیلومتر برساعت) و احتمال گرد و خاک خواهد بود.

برای آدینه (10 خرداد) نیز وقوع طوفان تندری در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب درشرق استان تهران، بعضی نقاط خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال غرب استان سمنان پیش بینی می گردد که پیامد آن رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدیدموقت (سرعت بادبیش از پنجاه کیلومتر برساعت) خواهد بود. همچنین وقوع طوفان تندری در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در اصفهان، یزد، خراسان جنوبی پیش بینی می گردد که پیامد آن رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدیدموقت (سرعت بادبیش از پنجاه کیلومتر برساعت) و احتمال گرد و خاک خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "هشدار هواشناسی: وقوع طوفان تندری در بعضی مناطق کشور طی امروز و فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار هواشناسی: وقوع طوفان تندری در بعضی مناطق کشور طی امروز و فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید