ورمزیار: استقلال آماتور بود و الدحیل حرفه ای

به گزارش وبلاگ بارسلونا، صادق ورمزیار، پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید که این تیم در بازی با الدحیل آمارتور گونه رفتار نموده است.

ورمزیار: استقلال آماتور بود و الدحیل حرفه ای

صادق ورمزیار درباره شکست 3 بر صفر تیم فوتبال استقلال ایران مقابل الدحیل قطر به خبرنگار ورزشی وبلاگ بارسلونا گفت: استقلال در نیمه دوم خیلی ضعیف تر از نیمه اول بازی کرد. تیم در 20 دقیقه اول مسابقه بازی خوبی انجام داد، اما پس از آن عقب نشست و از نیمه زمین دفاع کرد.

در نیمه دوم بعضی بازیکنان استقلال در حد و اندازه های خود ظاهر نشدند. وی ضمن بیان این جمله گفت: در این نیمه خیلی عقب نشینی کردیم و اگر خوب دفاع می کردیم، می توانستیم با نتیجه خوبی از زمین خارج شویم. شاید این اتفاق ناشی از ترس بود. در 20 دقیقه اول بازی نشان دادیم می توانیم برنده مسابقه باشیم.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره عملکرد ضعیف بازیکنانی چون محمد دانشگر و مهدی رحمتی در این مسابقه توضیح داد: بعضی روزها روز بعضی بازیکنان نیست. بازیکنانی چون دانشگر، رحمتی و پاتوسی کیفیت بسیار بالایی دارند، اما اگر این بازیکنان عملکرد خوبی نداشته باشند، نباید اصرار کنیم که آنها را در زمین نگه داریم. می توانستیم با یک تعویض، وضعیت روحی و روانی این بازیکنان را در شرایط بهتر نگه داریم.

ورمزیار با اشاره به دو نیمه متفاوت استقلال برابر الدحیل گفت: تیم در نیمه اول عملکرد بسیار خوبی مقابل بازیکنان حرفه ای الدحیل داشت و می توانست در این نیمه به گل برسد. در نیمه دوم اما عقب نشینی کردیم و در ضدحملات هم پرتعداد نبودیم. اگر در تهران با نفرات بیشتری ضدحمله بزنیم، می توانیم مقابل العین به پیروزی برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می تواند از گروه C لیگ قهرمانان آسیا صعود کند یا خیر، به وبلاگ بارسلونا گفت: استقلال در نیمه اول بسیار خوب بود و با ارائه بازی نیمه اول، می توانیم به راحتی از گروه مان صعود کنیم. به شرطی که خیلی عقب نشینی نکنیم و به بازیکنانی که در روز خوب خود قرار ندارند، بازی ندهیم. در این مسابقه چیزی از پاتوسی ندیدیم و او می توانست یکی از گزینه های تعویض باشد. تفاوت استقلال و الدحیل کمتر از سه گل بود، اما ما آماتور رفتار کردیم و حریف بسیار حرفه ای بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ورمزیار: استقلال آماتور بود و الدحیل حرفه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورمزیار: استقلال آماتور بود و الدحیل حرفه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید