پیانیچ به یوونتوس بازمی گردد؟

به گزارش وبلاگ بارسلونا، هافبک بوسنیایی تیم فوتبال بارسلونا ممکن است بار دیگر پیراهن راه راه پوشان تورین را به تن کند.

پیانیچ به یوونتوس بازمی گردد؟

به گزارش وبلاگ بارسلونا، رادیو کاتالونیا گزارش داد؛ میرالم پیانیچ که تابستان گذشته در جریان معاوضه با آرتور از یوونتوس به بارسلونا پیوست، ممکن است دوره حضورش در این تیم در سرانجام فصل جاری به سرانجام برسد، چرا که در برنامه های تاکتیکی رونالد کومان نقش پررنگی ندارد. طبق این گزارش؛ هم پیانیچ و هم مدیران باشگاه بارسلونا در حال فکر کردن به گزینه قطع همکاری با یکدیگر در سرانجام فصل هستند و این هافبک بوسنیایی ممکن است به جمع راه راه پوشان تورین بازشود.

رادیو کاتالونیا مدعی شده که نمایندگان دو باشگاه بارسلونا و یوونتوس چند هفته پیش ملاقاتی با هم داشته اند و با یکدیگر درباره احتمال انجام یک معاوضه بازیکنی دیگر صحبت و مذاکره کرده اند که این بار بحث معاوضه پیانیچ 31 ساله با رودریگو بنتانکور 23 ساله از یوونتوس است. بارسلونا می خواهد در ازای به خدمت گرفتن هافبک اروگوئه ای بانوی پیر، پیانیچ را به یوونتوس پس دهد و این مشابه معامله ای است که تابستان گذشته با معاوضه آرتور و پیانیچ انجام داد.

هافبک بوسنیایی بارسا که تا سال 2024 با این باشگاه قرارداد دارد، این فصل تنها در 28 بازی از رقابت های مختلف (1265 دقیقه از 2520 دقیقه ممکن) برای تیم تحت هدایت رونالد کومان به میدان رفته و نه گلی زده و نه پاس گلی ساخته است.

بنتانکور هم که تا سال 2024 تحت قرارداد یوونتوس است، این فصل در 42 بازی بیانکونری را همراهی کرده و چهار پاس گل هم ساخته است. گفته می شود باشگاه بارسا چند سالی است که او را زیرنظر دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیانیچ به یوونتوس بازمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیانیچ به یوونتوس بازمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید