آخرین خبر از وعده اینترنت رایگان خبرنگاران

به گزارش وبلاگ بارسلونا، با توجه به دستور رئیس جمهوری مبنی بر اهدای اینترنت رایگان یک ساله به خبرنگاران، مدیران مسئول رسانه هایی که در حال فعالیت هستند(فعال بودن رسانه های برخط و نظم در انتشار بالای 50 درصد برای رسانه های مکتوب) می توانند اسامی خبرنگاران خود را برای دریافت اینترنت رایگان ثبت نام کنند.

آخرین خبر از وعده اینترنت رایگان خبرنگاران

به گزارش وبلاگ بارسلونا و به نقل از سایت رسمی سامانه جامع رسانه های کشور، مدیران مسئول تا پایان مرداد ماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه جامع رسانه های کشور به نشانی e-rasaneh.ir و ورود به پنل کاربری خود، نسبت به تکمیل و یا ویرایش فرم درخواست اینترنت رایگان وبلاگ بارسلونا بر اساس اولویت اقدام کنند. اسامی اعلامی از سوی هر رسانه، پس از ارسال به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با هدف شفاف سازی، منتشر خواهد شد.

همچنین وبلاگ بارسلونا اعلامی باید مالک شماره تلفن همراه درج شده در لیست تکمیل شده باشد و مسوولیت اسامی افرادی که در لیست های اعلامی هر رسانه به عنوان خبرنگار درج شده با مدیرمسوول است.

وبلاگ بارسلونای که به صورت آزاد فعالیت می کنند، می توانند در بخش وبلاگ بارسلونا سامانه جامع رسانه ها، ثبت نام کنند تا پس از بررسی اداره وبلاگ بارسلونا، فهرست اسامی ایشان نیز برای اقدام به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال شود.

بدیهی است فهرست ارسالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با فهرست مندرج در سامانه جامع رسانه های کشور، تطبیق داده خواهد شد و با توجه به مرجعیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص احراز هویت وبلاگ بارسلونا و اصحاب رسانه، اسامی افراد خارج از لیست اعلامی، مورد تایید این وزارتخانه نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آخرین خبر از وعده اینترنت رایگان خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبر از وعده اینترنت رایگان خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید