استقلال کمترین خروجی را در انتها فصل دارد، شاکله تیم حفظ می گردد

به گزارش وبلاگ بارسلونا، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه با رادیو ورزش درباره آخرین شرایط این باشگاه صحبت کرد.

استقلال کمترین خروجی را در انتها فصل دارد، شاکله تیم حفظ می گردد

مشروح گفتگوی سعادتمند به این توضیح است:

- در جریان هستید که به دلیل شیوع کرونا، لیگ و تمرینات تعطیل شد و در ادامه فرصت کمی به تیم ها برای آماده سازی داده شد. در اولین بازی، برای برگزاری یک مصاف معوقه راهی خوزستان شدیم که متاسفانه شرایط خوبی به لحاظ شیوع ویروس در آن مقطع نداشت و بعد از آن، به تناوب بازیکنان ما دچار ویروس کرونا شدند و در مقطعی 15 عضو تیم ما هم کرونایی شدند.

- ما مدت قابل توجهی همه شاکله تیم را در اختیار نداشتیم ولی خدا را شکر در روزهای اخیر همه بازیکنان را به جز یکی دو مصدوم در اختیار داریم و تمریناتمان منظم برگزار می گردد. امیدوارم با پیروزی برابر سپاهان، برای کسب سهمیه و در ادامه موفقیت در جام حذفی گام بزرگی برداریم.

- برای آقای قلعه نویی آرزوی سلامتی و بهبودی دارم.

- ما استقلال هستیم و بازیکنان خوبی داریم. به کادرفنی مان اعتقاد داریم و امروز با تمام توان وارد زمین می شویم. بازیکنانمان تمام کوشش خود را برای موفقیت به کار خواهند گرفت.

- قطعا باشگاه استقلال، همواره حرف های زیادی برای گفتن داشته و همه می دانیم که استقلال پر افتخارترین تیم ایرانی در آسیا است. ما جام حذفی، لیگ قهرمانان و لیگ برتر را در پیش داریم. علی رغم مسائل، کوششمان روی حفظ شاکله تیم است. بنا داریم سال جاری کمترین خروجی را داشته باشیم و بتوانیم در نقاطی که ضروری است، نسبت به جذب بازیکن اقدام کنیم. در آسیا هم برنامه داریم یک رقیب جدی باشیم و مطمئن هستم طرفدارانمان را شاد خواهیم کرد.

- به طرفداران خوبمان می گویم که بازیکنان، کادرفنی، مجموعه عوامل تیم، کادر مدیریتی، هیات مدیره و ... کوشش می نمایند تا باشگاه استقلال بزرگی خود را داشته باشد و همچنان باعث افتخار ایران باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال کمترین خروجی را در انتها فصل دارد، شاکله تیم حفظ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال کمترین خروجی را در انتها فصل دارد، شاکله تیم حفظ می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید