الکترونیک آترس سرویس های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد

به گزارش وبلاگ بارسلونا، شرکت الکترونیک آترس می خواهد برای جلب نظر بیشتر علاقه مندان به دنیای بازی های رایانه ای سرویس های بیشتری را در اختیار آن ها قرار می دهد.

الکترونیک آترس سرویس های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری وبلاگ بارسلونا، شرکت بازی سازی EA(الکترونیک آترس) اعلام نمود به زودی سرویس های Access و Origin Access را در اختیار گیمرها قرار می دهد. این سرویس ها دقیقا در تاریخ 28 مرداد عرضه می شوند.

بر اساس اعلام شرکت الکترونیک آترس سرویس Access با نام EA Play و Origin Access با عنوان EA Play Pro معرفی می گردند. این سرویس ها مدت ها قبل نیز در دسترس بودند ولی شرکت EA خدمات آن ها را قطع کرد. حالا سرویس های EA Play و EA Play Pro با ظاهری جدید در اختیار گیمرها قرار می گیرند و قرار است بیش از 100 عنوان بازی و ویدئوهای معرفی نماینده محصولات آینده در آن ها قرار گیرد. زمانی که سرویس های الکترونیک آترس هنوز قطع نشده بود کاربران از نوع نمایش بازی ها در آن ها رضایت نداشتند و از همین رو مدیران EA تصمیم گرفتند این سرویس ها را قطع نمایند.

سرویس های جدید الکترونیک آترس دارای خدماتی متنوعی برای بازیبابی اطلاعات است. بنابراین اگر کاربری اطلاعات حساب کاربری خود و یا داده هایی را که در مراحل مختلف بازی ذخیره نموده است از دست داد می تواند به راحتی آن ها را بازیابی کند. یکی دیگر از خدمات EA که به نظر می رسد آن نیز به زودی تغییر می نماید فروشگاه مجازی این شرکت است. باتوجه به اینکه پس از شیوع بیماری کرونا تعداد کاربران بازی های رایانه ای به شدت بالا رفت این شرکت نیز میخواهد با ارتقا کیفی فروشگاه از فرصت پیش آمده به درستی استفاده کند.

تقریبا تمامی سرویس های جدید و ارتقا یافته الکترونیک آترس به صورت آنلاین قابل بهره برداری هستند و از این طریق می تواند هم زمان با بهره گیری از خدمات متنوع با گیمرهایی از سراسر جهان رقابت کرد و از روزهایی که بیشتر زمان روزانه در خانه می گذرد لذت برد.

4144/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "الکترونیک آترس سرویس های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکترونیک آترس سرویس های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید