ایسما: چیزی شبیه نژادپرستی هم در استقلال ندیدم، پاتوسی: رابطه خوبی با بازیکنان ایرانی داریم

به گزارش وبلاگ بارسلونا، دو بازیکن آفریقایی تیم فوتبال استقلال اتفاقاتی را که در رختکن این تیم در بین دو نیمه دربی تهران رخ داد، فوتبالی خوانده و وجود هرگونه برخورد نژادپرستانه از سوی آبی پوشان را رد کردند.

ایسما: چیزی شبیه نژادپرستی هم در استقلال ندیدم، پاتوسی: رابطه خوبی با بازیکنان ایرانی داریم

به گزارش وبلاگ بارسلونا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، پس از صحبت های مطرح شده در خصوص اتفاقات دربی، ایسما و پاتوسی دو بازیکن استقلال در گفت و گوی تصویری با سایت باشگاه استقلال، در همین خصوص توضیحاتی دادند که در ادامه میخوانید:

ایسما در این مورد گفت: هر اتفاقی که در رختکن افتاد، فقط مسائل فوتبالی بود که می تواند برای هرکسی اتفاق بیفتد. هیچ صحبتی هم در خصوص رنگ و مسائل نژادی و شبیه اینها مطرح نشد. هیچ کس در باشگاه استقلال صحبتی در خصوص مسایل نژادپرستی مطرح نکرده است. همه ما را دوست دارند و ما نیز همه را دوست داریم. هیچ وقت چیزی هم شبیه آن (نژاد پرستی) ندیدم. اتفاقی هم که افتاد، فوتبالی بود و حالا ما باید با هم باشیم، زیرا افراد بسیاری هستند که می خواهند ما را جدا نمایند. پس ما باید با هم باشیم و ادامه بدهیم.

پاتوسی هم گفت: فکر می کنم این فقط یک سوءتفاهم بود و می دانیم شکست در دربی ناراحت نماینده است. ما یک تیم هستیم و کار تیمی انجام می دهیم. ما رابطه خوبی با بازیکنان ایرانی داریم و هیچ چیز در خصوص مسائل نژادپرستی نبود و فقط یک سوءتفاهم فوتبالی بود که پیش آمد و الان همه چیز خوب است و حل شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ایسما: چیزی شبیه نژادپرستی هم در استقلال ندیدم، پاتوسی: رابطه خوبی با بازیکنان ایرانی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایسما: چیزی شبیه نژادپرستی هم در استقلال ندیدم، پاتوسی: رابطه خوبی با بازیکنان ایرانی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید