بورس رشد می نماید؟، سرنوشت پول های پارک شده در بازار چه می گردد؟

به گزارش وبلاگ بارسلونا، بازار سهام آخرین هفته آبان ماه را با افت 3 درصدی در شاخص کل پشت سر گذاشت. کارشناسان معتقدند احتمالا این فرایند در هفته آینده بهبود می یابد.

بورس رشد می نماید؟، سرنوشت پول های پارک شده در بازار چه می گردد؟

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سهام گفت: هفته آینده عرضه ها زیاد و احتمالا شاخص مثبت خواهد بود . در سهم ها عرضه زیاد می گردد و ابتدا سهم های کوچک و سپس سهم های بزرگ نوسانات مثبتی خواهند داشت.

وی ادامه داد: گروه خودرویی همچنان مثبت خواهد بود و به آن خوش بین هستم. عرضه ها در هفته آینده در گروه خودرویی بیشتر است. از طرفی سایر سهم های گروه خودرویی منتظرند تا بازگشایی لیدرهای اصلی گروه یعنی خودرو و خساپا اتفاق بیفتد و ابهامات مربوط به قیمت گذاری دستوری رفع گردد. شاید فرصت این است که در قیمت های مناسب تری در این گروه سرمایه گذاری کنیم.

رئیسی مطرح کرد: از طرفی قیمت دلار در بودجه عدد خوبی است و خیال سرمایه گذاران از بابت اینکه دلار ریزش داشته باشد راحت است. دوست نداریم اتفاق بدی برای دلار بیفتد و حرکات شارپی داشته باشد و به نظر می رسد که فعلا کنترل می گردد.

وی گفت: کف دلار بسته شده و صنایع و شرکت های وابسته به دلار از این حیث نگرانی نخواهند داشت و اتفاق بدی برای آن ها نمی افتد. نرخ های جهانی هم فعلا فرایند افزایشی قبل را حفظ می نمایند، اگرچه ممکن است اصلاحاتی داشته باشند اما تاثیر این افزایش ها را ما در گزارش های 6 و 9 ماهه فلزات خواهیم دید که گزارش های خوبی است. هفته آینده هفته خوبی برای سهم های بزرگ و خصوصا فلزات است.

رئیسی گفت: گروهی می گویند پول هایی کنار بازار پارک شدند، به نظرم هفته آینده این پول ها وارد سهم های بزرگ خواهد شد. در ابتدای هفته بعد حرکت های صعودی را اول برای سهم های کوچک و بعد سهم های بزرگ شاهد خواهیم بود. در انتهای هفته جاری در سهم های کوچک تحرکاتی دیدیم و این تحرکات به سهم های بزرگ سرایت خواهد نمود.

آخرین پیش بینی های بورس را هر روز ساعت 17 در صفحه پیش بینی بورس وبلاگ بارسلونا بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "بورس رشد می نماید؟، سرنوشت پول های پارک شده در بازار چه می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس رشد می نماید؟، سرنوشت پول های پارک شده در بازار چه می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید