سعید دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی را بدون انتخابی می خواهد ، انصراف عبدولی از انتخابی؟

به گزارش وبلاگ بارسلونا، سعید عبدولی که با لطف فدراسیون کشتی خیلی زودتر از موعد مقرر از بند محرومیت رهایی پیدا کرد، برای فدراسیون شرط تعیین کرده که بدون انتخابی باید به مسابقات جهانی اعزام شود.

سعید دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی را بدون انتخابی می خواهد ، انصراف عبدولی از انتخابی؟

به گزارش وبلاگ بارسلونا ، کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی قرار است 5 مهر برای تعیین شدن تکلیف وزن 82 کیلو گرم تیم ملی در مسابقات جهانی بوداپست، انتخابی درون اردویی برگزار کند اما شایعه شده سعید عبدولی بدون انتخابی دوبنده تیم ملی را می خواهد.

اعضای شورای فنی کشتی فرنگی در نشستی که بعد از بازی های آسیایی برگزار کردند در اقدامی قابل توجه خاطرنشان کردند که برای تعیین شدن نفر اعزامی به مسابقات جهانی بوداپست در وزن 82 کیلو گرم بین کیوان رضایی، یوسف قادریان و سعید عبدولی انتخابی درون اردویی برگزار می کنند.

سعید عبدولی که قاعدتا به دلیل بروز رفتارهای خشونت آمیز در انتخابی مرحله نهایی، باید در زمان برگزاری مسابقات جهانی دوران محرومیت خود را سپری می کرد از سوی فدراسیون کشتی بخشیده شد و حتی شانس حضور در انتخابی درون اردویی را هم پیدا کرد. این لطف در حالی شامل حال او شده که ظاهرا خودش خیلی هم از این وضعیت راضی نیست.

در فضای مجازی در روزهای گذشته اخباری منتشر شد که ظاهرا سعید اعلام کرده در انتخابی تیم ملی کشتی حاضر نمی شود و اگر قرار باشد نفر اول این وزن با انتخابی معرفی شود، او در این مسابقه به میدان نمی رود.

موضوعی که باعث می شود بیشتر این شایعه را باور کنیم، اظهارات یکی از اعضای شورای فنی است.

یکی از اعضای شورای فنی چند روز پیش به طور خصوصی خاطرنشان کرد در گفت و گویی که با سعید عبدولی در اردوی تیم ملی داشته از او شنیده که بدون انتخابی برای حضور در مسابقات جهانی انتخاب شده و دلیلی برای برگزاری رقابت انتخابی تیم ملی وجود ندارد.

حالا این دو خبر را باید کنار هم گذاشت و باور کرد سعید عبدولی ظاهرا برای حضور در اردوی تیم ملی شرط هم تعیین کرده است و گفته به شرطی در اردوها حاضر می شود که برای مسابقات جهانی انتخاب شود.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید که آیا انتخابی درون اردویی تیم ملی کشتی فرنگی در 5 مهر برگزار می شود یا نه؟

5،2

منبع: ایران ورزشی

به "سعید دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی را بدون انتخابی می خواهد ، انصراف عبدولی از انتخابی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی را بدون انتخابی می خواهد ، انصراف عبدولی از انتخابی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید