شارلوا همچنان امیدوار به حفظ رضایی، مهاجم ایران در انتظار

به گزارش وبلاگ بارسلونا، کاوه رضایی مهاجم ایرانی تیم کلاب بروژ بلژیک یکی از بازیکنانی است که از هفته های گذشته به سوژه جابجایی فوتبال بلژیک تبدیل شده و هر روز خبرهای مختلفی درباره وی منتشر می شود.

شارلوا همچنان امیدوار به حفظ رضایی، مهاجم ایران در انتظار

رضایی که فصل قبل به صورت قرضی در تیم شارلوا بازی می کرد و عملکرد تاثیرگذار و درخشانی در این تیم داشت، روز گذشته در تست های پزشکی تیم کلاب بروژ شرکت کرد اما هنوز تعیین نیست فصل بعد در چه تیمی توپ می زند.

نانت فرانسه و آنتورپ بلژیک دو مشتری جدی رضایی هستند ولی سایت voetbal24 بلژیک شارلوا را هم در لیست مقصد احتمالی این بازیکن ایرانی قرار داده است.

این سایت نوشت: کاوه رضایی از روز جمعه آماده سازی فصل بعد را در تیم کلاب بروژ آغاز کرد اما هنوز تعیین نیست که آیا در این تیم می ماند یا نه. طبق اعلام Het Laatste Nieuws این شانس خیلی خوب هنوز وجود دارد که رضایی به دنبال تیم های دیگر باشد.

این مهاجم در صدر لیست خریدهای شارلوا واقع شده است. گورخرها (لقب تیم شارلوا) فصل قبل رضایی را از کلاب بروژ قرض گرفتند و دوست دارند این بازیکن را به مدت طولانی تری حفظ کنند. شارلوا نمی خواهد مبلغ گزافی برای این بازیکن پرداخت کند اما تلاش خواهد کرد رضایی را - به صورت قرضی یا از طریق دیگری- به خدمت بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شارلوا همچنان امیدوار به حفظ رضایی، مهاجم ایران در انتظار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شارلوا همچنان امیدوار به حفظ رضایی، مهاجم ایران در انتظار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید