قیمت تازه تخم مرغ در میادین اعلام شد

به گزارش وبلاگ بارسلونا، سازمان میادین میوه و تره بار تهران نرخ تازه انواع تخم مرغ اعلامی اتحادیه سراسری مرغداران را ابلاغ کرد.

قیمت تازه تخم مرغ در میادین اعلام شد

به گزارش ایسنا، در این ابلاغیه آمده است: با توجه به نامه شماره 1401/3917 (به شماره ثبتی 647086) اتحادیه سراسری مرغداران مرغ تخم گذار میهن پیرامون محول شدن مشخص قیمت از سوی وزارت جهاد کشاورزی به اتحادیه های تخصصی مربوطه و بعلاوه بر اساس نامه شماره 1401/503/74067 وزارت جهاد کشاورزی به آن اتحادیه جهت تامین تخم مرغ مورد احتیاج بهره برداران مجموعه میادین و بازارهای تابعه به قیمت های تعادلی و نظر به اعلام قیمت های تأمین، توزیع و عرضه تخم مرغ از سوی اتحادیه مذکور به توضیح ذیل:

1- تخم مرغ شانه 30 عددی غیر بسته بندی شناسنامه دار کاملا سالم و بدون آلودگی دارای پرینت شامل: تاریخ فراوری، انقضاء و ... بر روی تخم مرغ هر شانه با وزن 1900 گرم:

قیمت تحویل به بهره برداران (توزیع عمده) درب غرفه هر شانه 890/000 ریال

قیمت عرضه از سوی بهره برداران به شهروندان (عرضه به مصرف کنندگان) از قرار هر شانه 905/000 ریال

2- تخم مرغ شانه 30 عددی غیر بسته بندی شناسنامه دار کاملا سالم و بدون آلودگی دارای پرینت شامل: تاریخ فراوری، انقضاء و... بر روی تخم مرغ هر شانه با وزن 2000 گرم:

قیمت تحویل به بهره برداران (توزیع عمده) درب غرفه هر شانه 940/000 ریال

قیمت عرضه از سوی بهره برداران به شهروندان (عرضه به مصرف کنندگان) از قرار هر شانه 955/000 ریال

3- تخم مرغ شانه 30 عددی شرینگ پک شده شناسنامه دارکاملا سالم و بدون آلودگی دارای پرینت شامل: تاریخ فراوری، انقضاء و ... بر روی تخم مرغ هر شانه با وزن 1800 گرم:

قیمت تحویل به بهره برداران (توزیع عمده) درب غرفه هر شانه 925/000 ریال

قیمت عرضه از سوی بهره برداران به شهروندان (عرضه به مصرف کنندگان) از قرار هر شانه 940/000 ریال

مقتضی است ضمن تاکید بر تامین و عرضه محصول تخم مرغ به مقدار کافی و مورد احتیاج مصرف کنندگان و در طول ساعات فعالیت بهره برداران در محل فعالیت؛ در صورت احتیاج بهره برداران به هماهنگی و سفارش تخم مرغ، با اتحادیه مذکور به شماره تلفن 66592201 داخلی های: 131 و 132 تماس حاصل فرمایند.

شایان ذکر است در صورت امکان تامین این محصول به وسیله هر یک از بهره برداران از سایر مبادی؛ عرضه محصول تامین شده در غرف تحت اختیار، صرفاً در صورت رعایت مشخصات کمی، کیفی و بهداشتی فوق و با قیمت های اعلام شده بلامانع بوده و تامین و عرضه محصول در طول ساعات فعالیت میادین و بازارهای تابعه و در غرف بهره برداران دارای مجوز عرضه این محصول مورد تاکید می باشد.

بدیهی است حسن اجرای بخشنامه و دستورالعمل های مربوطه، کنترل و نظارت بر اجرای آن ب عهده مدیر، رئیس محترم میدان و بازار مربوطه است.

منبع: فرارو

به "قیمت تازه تخم مرغ در میادین اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت تازه تخم مرغ در میادین اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید