ماجرای کشف ماینر در شرکت بورس تهران

به گزارش وبلاگ بارسلونا، درپی مطرح شدن صحبت هایی مبنی بر کشف چند دستگاه ماینر در شرکت بورس، مدیرعامل این شرکت این موضوع را رد کرد و معاون سازمان بورس هم اعلام نمود که این دستگاه ها شخصی نبوده اند اما شرکت بورس تهران باید در این زمینه جوابگو باشد، چراکه سهام دار دارد و سهام داران هم باید خواستار جوابگویی باشند.

ماجرای کشف ماینر در شرکت بورس تهران

به گزارش ایسنا، صحبت هایی مبنی بر اینکه کشف چند دستگاه ماینر در زیرزمین ساختمان شرکت بورس به وسیله حراست و اینکه این دستگاه ها متعلق به فرد خاصی در این شرکت است مطرح شده است که در این راستا، مصطفی بهشتی سرشت - معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار - در گفت وگو با ایسنا، اظهار داشت که اطلاع رسانی های لازم را در این زمینه شرکت بورس تهران باید انجام دهد.

وی ادامه داد: در خصوص اینکه گفته می گردد این دستگاه ها متعلق به شخص خاصی بوده است، باید بگویم با اطلاعاتی که تا به امروز به دست آورده ام این دستگاه ها شخصی نبوده اند اما بطورکلی چنین فعالیتی خارج از فعالیت های شرکت بورس محسوب می گردد و این مجموعه باید جوابگو باشد.

معاون اجرایی سازمان بورس تهران گفت: شخصا دستگاه ها را رؤیت ننموده ام، اما چند روزی است که بحث آن مطرح است. باز هم تاکید می کنم که این شرکت باید جوابگو باشد، چراکه سهام دار دارد و سهام داران هم باید خواستار جوابگویی باشند.

در این زمینه علی صحرایی - مدیرعامل شرکت بورس تهران - در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد و آنهایی که آن را مطرح نموده اند، اشتباه نموده اند.

صحرایی از پاسخ به دیگر سوالات امتناع کرد.

منبع: فرارو

به "ماجرای کشف ماینر در شرکت بورس تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای کشف ماینر در شرکت بورس تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید