مدیران استقلال باید خاتمه فصل در خصوص شفر تصمیم می گرفتند

به گزارش وبلاگ بارسلونا، رضا حسن زاده در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد دلایل شکست استقلال مقابل پدیده گفت: اگر دلیل شکست را بخواهم در یکی دو جمله بگویم باید به عجله فراوان تیم در این بازی اشاره کنم و عدم وجود پلن دوم و تاکتیک های مکمل از سوی کادر فنی.

مدیران استقلال باید خاتمه فصل در خصوص شفر تصمیم می گرفتند

وی افزود: شفر مربی با تجربه ای است اما بعضاً کارهایی از او سر می زد که باعث تعجب بود. مثل اینکه مقابل پدیده دیدیم پست بازیکنان را تغییر داد. یا عدم استفاده از فرشید باقری و استفاده از داریوش شجاعیان در پست هافبک دفاعی به جای باقری.

پیشکسوت آبی پوشان با بیان این مطلب که مدیریت استقلال برای این تیم سنگ تمام گذاشته افزود: مگر مدیران چه کار باید برای تیمشان بکنند که فتحی و تیمش نکردند؟ آنها بهترین بازیکنان را جذب کردند و شرایط را به خوبی فراهم کردند.

حسن زاده در واکنش به برکناری شفر گفت: در اینکه او بعد از دو سال نتوانست در حد انتظار نتیجه بگیرد تردیدی نیست و طرفدار هم حق دارد بابت این اتفاقات عصبی باشد. طرفداران احساساتی هستند و فقط نتیجه گیری تیم باعث آرامش آنها می گردد. طرفداران به نام ها کاری ندارند و از مربی تیمشان فقط نتیجه می خواهند. قطع همکاری با او تصمیم بزرگی بود بهتر بود این تصمیم بزرگ به انتها فصل موکول می شد.

مدافع پیشین آبی پوشان سپس با انتقاد از برنامه ریزی های سازمان لیگ توضیح داد: سازمان لیگ غافل از اینکه نماینده های فوتبال ایران در لیگ آسیا ویترین فوتبال ایران هستند، صرفاً به دنبال برنامه های خودش است و هیچ کمکی به نماینده های فوتبال ایران نکرد. من نمی خواهم شکست استقلال را توجیه کنم اما آیا واقعاً اگر بازی های این تیم به این میزان فشرده نبود در این بازی شکست می خورد؟

حسن زاده سپس به تست گیری در تیم امید استقلال اشاره نمود و گفت: تاکنون از حدود 700 بازیکن تست گرفتیم و حداقل از این تعداد شش هفت بازیکن خوب در حد تیم امید استقلال استخراج کردیم.

سرمربی تیم امید استقلال افزود: اگر این تست گیری برای تیمی معمولی انجام می شد حتماً راحت تر بود. اما ما ناچاریم شرایط استقلال را رعایت نموده و این تست گیری را با شرایط دشوارتری انجام دهیم. به جز مسائل فنی به مسائل اخلاقی و تربیتی هم اهمیت خاصی می دهیم و بازیکنی که برای بازی در تیم امید استقلال انتخاب می گردد باید این شرایط را داشته باشد.

وی در پایان بیان داشت: من شرمسار همه پدران و مادرانی هستم که با امید و آرزو فرزندانشان را برای تست آوردند و خط خوردند. همچنین شرمسار دوستانم و پیشکسوتان فوتبال هستم که افرادی را برای تست معرفی کردند. با احترام به همه این عزیزان از آنجایی که انتخابات محدودی داشتیم و برای حفظ عدالت و جلوگیری از ضایع شدن حق افراد شایسته تر، ناچار شدیم روی نام خیلی از این عزیزان خط قرمز بکشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیران استقلال باید خاتمه فصل در خصوص شفر تصمیم می گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران استقلال باید خاتمه فصل در خصوص شفر تصمیم می گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید