نیروی انتظامی: پرونده بیرانوند را از طریق مراجع قضایی پی گیر هستیم

به گزارش وبلاگ بارسلونا، نیروی انتظامی در پی رفتار دروازه بان تیم پرسپولیس با مامور ناجا خاطرنشان کرد: صرف نظر از اقدام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، موضوع را از طریق مراجع قضائی پیگیری می کند.

نیروی انتظامی: پرونده بیرانوند را از طریق مراجع قضایی پی گیر هستیم

به گزارش ایسنا، مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی گفت: در حاشیه دیدار تیم پرسپولیس و پارس جنوبی در 26 اردیبهشت ماه در ورزشگاه تختی شهرستان جم استان بوشهر، شاهد رفتار ناشایست علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس با مامور نیروی انتظامی حین انجام وظیفه بودیم، این در حالی است که فیلم منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که مامور پلیس پیش از برخورد علیرضا بیرانوند، تنها در حال سلفی دریافت با سید جلال حسینی کاپیتان سرخپوشان بوده و هیچ حرکت دیگری انجام نداده است. جالب آنکه این مأمور برحسب علاقه و اظهار خوشحالی از قهرمانی تیم محبوبش این اقدام را نموده و متأسفانه با وی رفتار اهانت آمیز می شود.

به دنبال انتشار گسترده کلیپ برخورد ناشایست و به دور از اخلاق دروازه بان تیم پرسپولیس، عذر خواهی بیرانوند از مامور پلیس به مطالبه افکار عمومی، ورزش دوستان و آحاد مردم جامعه تبدیل شد و انتظار می رفت که آقای علیرضا بیرانوند که بارها و بارها در مصاحبه های مطبوعاتی مدعی اخلاق حرفه ای، منش متواضعانه و مردمی بوده! در اظهار تاسف از این حرکت، از نیروی پلیس رسما دلجویی کند که متاسفانه این مطالبه عمومی محقق نشد و در یک اقدام ناشیانه و عجولانه، شاهد بودیم سایت باشگاه پرسپولیس از طرف باشگاه متن عذر خواهی را منتشر کرد و زبان گویا و رسای دروازه بانی شد که کوچکترین اقدام و یا اظهار تاسفی برای دلجویی از مامور پلیس نکرد و در پس بیانیه و کلی گویی های باشگاه پنهان شد.

نیروی انتظامی ضمن احترام به تصمیمات کمیته اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال بر خود فرض می داند از جنبه سازمانی و در راستای صیانت از حقوق کارکنان زحمتکش و خدوم خود از طریق مراجع قضائی موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری کند.

  • تصویر لحظه ای است که بیرانوند مامور انتظامی را که برای دریافت عکس سلفی با سید جلال حسینی آمده است از این کار باز می دارد
منبع: همشهری آنلاین

به "نیروی انتظامی: پرونده بیرانوند را از طریق مراجع قضایی پی گیر هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروی انتظامی: پرونده بیرانوند را از طریق مراجع قضایی پی گیر هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید