بازپرس ویژه در ورزشگاه حضور دارد، بازار سیاه بلیت فروشی نداریم

به گزارش وبلاگ بارسلونا سعید فتاحی در حاشیه دیدار استقلال و پرسپولیس از هفته چهارم لیگ در ورزشگاه آزادی گفت: خوشبختانه امروز آرامش خاصی در ورزشگاه حاکم است. با توجه به اینکه تماشاگران از قبل بلیت های خود را خریداری کردند، بدون دردسر در ورزشگاه حاضر شده و بر روی صندلی های خود می نشینند.

بازپرس ویژه در ورزشگاه حضور دارد، بازار سیاه بلیت فروشی نداریم

وی افزود: امیدوارم این روند تا پایان لیگ ادامه داشته باشد. تماشاگران باید این فرهنگ را قبول کرده و بدانند که با این روش که در ورزشگاه حضور می یابند هم خود آرامش دارند و هم قرار نیست از شب قبل و یا صبح زود به ورزشگاه آمده و با مسائل زیادی روبرو شوند.

رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ در خصوص بازار سیاه بلیت گفت: مأموریان ویژه پیگیر این قضیه هستند که تا این ساعت هیچ گزارشی در خصوص خرید و فروش بازار سیاه بلیت فروشی وجود نداشته. با توجه به اینکه همه از قبل بلیت های خود را اینترنتی خریداری کردند، بعید می دانم چنین اتفاقی در دربی نودم رخ دهد.

وی در خصوص تماشاگران متخلف گفت: در این دیدار بازپرس ویژه در ورزشگاه حضور دارد و نظارت دقیقی بر آن دارد و با متخلفین حاضر در ورزشگاه برخورد جدی خواهد شد و اجازه داده نمی شود که عده ای، آرامش دیگر تماشاگران که فقط برای تماشای فوتبال آمده اند را بر هم بزند.

فتاحی در خصوص برنامه هایی که برای هواداران تدارک دیده شده است، تأکید کرد: مجموعه این برنامه ها با هماهنگی سازمان لیگ صورت می گیرد. البته برخی ارگان ها هم به میل خود آماده شدند تا برنامه های ویژه ای را برای تماشاگران داشته باشند تا زمان شروع دیدار احساس خستگی نکنند.

رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ در پایان گفت: امیدوارم همانطور که مردم با آرامش به ورزشگاه آمده اند و تا به الان مسئله ای گزارش نشده، شاهد یک بازی خوب و تماشاگر پسند باشیم فارغ از هر نتیجه ای که برای هر دو تیم به دست خواهد آمد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازپرس ویژه در ورزشگاه حضور دارد، بازار سیاه بلیت فروشی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازپرس ویژه در ورزشگاه حضور دارد، بازار سیاه بلیت فروشی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید