PSG انتها از راموس رونمایی کرد

به گزارش وبلاگ بارسلونا، باشگاه پاری سن ژرمن بعد از جنجال آفرینی در معرفی زودتر از موعد سرخیو راموس به اسم بازیکن جدیدش، بالاخره از مدافع اسپانیایی خود رونمایی کرد.

PSG انتها از راموس رونمایی کرد

به گزارش وبلاگ بارسلونا، باشگاه پاری سن ژرمن صبح امروز (پنجشنبه) خاتمه به انتظار هوادارانش برای معرفی رسمی سرخیو راموس به اسم بازیکن نو این تیم انتها داد و با انتشار تصاویری از کاپیتان سابق رئال مادرید با پیراهن سورمه ای پوشان مرکز فرانسه از او رونمایی کرد.

راموس روز گذشته تمام مراحل پیوستنش به PSG از جمله امضای قرارداد را انجام داده بود اما باشگاه مراسم معارفه او را به روز بعد (امروز) موکول کرد. با این حال عدم هماهنگی میان مسئولان این باشگاه سبب شد که مصاحبه ای از این مدافع اسپانیایی درباره علت انتخاب پیراهن شماره 4 PSG روی خروجی سایت این باشگاه قرار بگیرد که البته فوراً حذف شد. به این ترتیب دیگر به همه محرز شد که راموس قطعاً بازیکن نو پاریسی هاست هرچند باشگاه فرانسوی طبق برنامه از پیش مشخص شده عمل و امروز از راموس رونمایی کرد.

راموس که با نایب قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه قراردادی 2 ساله بسته است، در اولین اظهاراتش به اسم بازیکن پاری سن ژرمن گفت: من بسیار خوشحالم که به پاری سن ژرمن ملحق می شوم. این اتفاق یک تغییر عظیم و یک چالش نو برای زندگی من محسوب می گردد که هرگز آن را فراموش نخواهم کرد. افتخار می کنم که بخشی از این پروژه جاه طلبانه شده ام و به تیمی پیوسته ام که بازیکنانی فوق العاده دارد. پاری سن ژرمن باشگاهی است که پیش از این توانایی اش در بالاترین سطوح را به لطف برخورداری از زیرساخت هایی قوی ثابت نموده و من می خواهم به آن برای ادامه دادن به فرایند پیشرفتش و کسب جام یاری کنم.

راموس که در پاری سن ژرمن هم مانند رئال مادرید پیراهن شماره 4 را به تن خواهد نمود، درباره علت انتخاب این پیراهن گفت:من شماره 4 پاری سن ژرمن را انتخاب نموده ام. انتخاب این شماره کمی جنبه خرافی هم دارد چون از زمانی که حرفه ام را آغاز نموده ام این شماره را پوشیده ام و در تمام زندگی ام هم همراه من بوده است. از آنجایی که فکر می کنم این شماره برایم خوش شانسی و موفقیت به همراه می آورد، آن را انتخاب کردم. شماره 4 الان دیگر بخشی از شخصیت من به اسم یک بازیکن حرفه ای شده است. برای من پوشیدن این پیراهن در یک تیم عظیم مانند پاری سن ژرمن مایه افتخار و اتفاقی بسیار خاص است.

راموس سال 2005 از سویا به رئال مادرید پیوست و پس از 16 سال حضور درخشان در این تیم که با کسب تمام افتخارات تیمی همراه بود، به علت عدم توافق با رئیس باشگاه در خصوص مدت قرارداد و حقوق، مجبور به ترک کهکشانی ها شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "PSG انتها از راموس رونمایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "PSG انتها از راموس رونمایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید