شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال تا 23 مرداد ماه

به گزارش وبلاگ بارسلونا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان امروز در در مراسم افتتاح خانه تیراندازی شهر محمدیه استان قزوین گفت: فدراسیون فوتبال قرعه کشی مسابقات دسته برتر را ظرف امروز و فردا اعلام می نماید و مسابقات هم نهایتا بیستم تا بیست و سوم مرداد شروع می گردد.

شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال تا 23 مرداد ماه

معاون وزیر ورزش با بیان اینکه ورزشگاه آزادی تهران 99 درصد برای برگزاری مسابقات آماده شده است تاکید نمود: ورزشگاه های یادگار امام تبریز، نقش دنیا و فولاد شهر اصفهان، فولاد اهواز و آبادان هم آماده شده اند.

داورزنی اضافه نمود: دغدغه ما ورزشگاه های قائم شهر و مسجد سلیمان بود که نصب جایگاه، تکمیل ورودی ها و رختکن ورزشگاه قائم شهر با پیگیری های استاندار به خاتمه رسیده است.

او با بیان اینکه فدراسیون برای برگزاری مسابقات، نصب جایگاه، فروش الکترونیکی بلیت، نصب دوربین های امنیتی و گیت های ورودی را الزام آور نموده است گفت: به جز گیت های ورودی مابقی کارها در این ورزشگاه ها صورت گرفته است.

معاون وزیر ورزش تاکید نمود: دو ورزشگاه جم بوشهر و مسجد سلیمان هنوز مشکلشان حل نشده است که در صورت آماده نشدن، مسابقات آن ها در مرکز استان برگزار خواهد شد.

داور زنی درباره پرداخت پاداش قهرمانان ورزشی هم گفت: پاداش قهرمان مسابقات آسیایی و پاراآسیایی جارکارتا پرداخت شده و پاداش سایر مسابقات دنیای هنوز به آنان داده نشده است.

وی اضافه نمود: پاداش سایر رشته ها مسابقات آسیایی و قهرمانی دنیا را هم انشاالله تا خاتمه سال پرداخت خواهیم کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان، تکمیل طرح های نیمه تمام و با بیش از 60 درصد پیشرفت را در اولویت دانست و گفت: تکمیل سالن های 6 هزار نفری هم در اولویت تکمیل قرار دارند.

داورزنی اضافه نمود: این سالن ها مانند سالن های 6 هزار نفری ارومیه و اردبیل می توانند میزبان مسابقات دنیای باشند.

به گفته داورزنی، همیشه 3 تا 4 هزار طرح نیمه تمام ورزشی در کشور وجود دارد که با توجه به محدودیت ها و بر اساس اولویت آن ها را به بهره برداری خواهیم رساند.

او راه چاره دیگر فدراسیون برای افتتاح طرح های نمیه تمام را استفاده از ظرفیت مردمی و مشارکت بخش خصوصی طبق ماده 27 اعلام کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه نمود: سال جاری بیش از 700 طرح ورزشی در کشور افتتاح شده است.

داورزنی در پاسخ به این سوال که آیا تجهیز سالن و مجموعه های ورزشی وظیفه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی است گفت: این شرکت به صورت عمومی فقط زیرساخت های ورزشی را فراهم می نماید و تجهیز آن ها وظیفه فدراسیون ها و هیات های ورزشی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال تا 23 مرداد ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال تا 23 مرداد ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید