بذرپاش: آماده تشکیل کارگروه حسابرسی فناوری اطلاعات هستیم

به گزارش وبلاگ بارسلونا، مراسم افتتاحیه نشست بین المللی حسابرسی فناوری اطلاعات ویژه اعضای سازمان اکوسای به میزبانی کشورمان و با حضور کلیه اعضای این سازمان و ناظران و بعضی کشورهای دیگر در بستر مجازی، با سخنرانی رئیس کل دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

بذرپاش: آماده تشکیل کارگروه حسابرسی فناوری اطلاعات هستیم

به گزارش وبلاگ بارسلونا، به نقل از دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور در این مراسم، با ابراز خرسندی از میزبانی تهران به عنوان اولین دوره مندرج در برنامه آموزشی اکوسای در سال نو میلادی در موضوع حسابرسی فناوری اطلاعات ویژه اعضای سازمان اکوسای، از حضور بی سابقه تمامی اعضای دائم و ناظر سازمان اکوسای و بعلاوه شرکت کنندگانی از سازمان آسوسای در این رویداد بین المللی تقدیر کرد.

بذرپاش در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: تقویت نشست های تخصصی در راستای تحکیم پیمان های موضوعی و منطقه ای می تواند کشورها را در مدیریت بحران های داخلی تقویت و باعث تاب آوری بیشتر در مقابل فشارهای بین المللی گردد تا جهان را از یکجانبه گرایی بعضی کشور نجات دهند.

وی با بیان اینکه اعضای اکوسای ملت هایی متمدن با پیشینه تاریخی درخشان هستند، در کنار هم بودن این کشورها در موضوعات و سازمان های مختلف را پایه گذار یکی از مهمترین پیمان های بین المللی در آینده ای نه چندان دور دانست و خواهان کوشش بیشتر آنها جهت حضور موثرتر در سازمان های آسوسای و اینتوسای شد.

بذرپاش در انتها با اعلام آمادگی دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران برای تشکیل کارگروهی با موضوع حسابرسی فناوری اطلاعات همسو با سیاست های اینتوسای، گفت: ایران تاکید زیادی بر تقویت نقش فناوری اطلاعات در حسابرسی ها دارد و انتخاب شعار دیوان فناورانه مردم پایه مبیّن این اهمیت است. بعلاوه دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را جهت ارتقای روابط دوجانبه با اعضای اکوسای اعلام می کند و از احیا و به روزرسانی تفاهم نامه های دوجانبه با اعضا، استقبال می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بذرپاش: آماده تشکیل کارگروه حسابرسی فناوری اطلاعات هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بذرپاش: آماده تشکیل کارگروه حسابرسی فناوری اطلاعات هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید