ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

به گزارش وبلاگ بارسلونا، در این مطلب به شما نحوه ترکیب چند رنگ مختلف را برای به دست آوردن رنگ دودی - زیتونی آموزش خواهیم داد، تا بدون استفاده از مواد دکلره بتوانید موی سفید را رنگ کنید.

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

با افزایش سن، در طول زمان رنگدانه های موجود در فولیکول مو (دستگاه پوستی فراوری مو) از بین می رود و این موضوع سبب سفید شدن مو می گردد. انتخاب رنگ موی مناسب برای موهای سفید سخت است؛ زیرا معمولا مو به خوبی رنگ نمی گیرد. در این مطلب وبلاگ بارسلونا، یک ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید را به شما آموزش خواهیم داد.

رنگ موی دودی مایل به زیتونی

یکی از مزایای داشتن موهای سفید، امکان رنگ کردن مو بدون استفاده از مواد دکلره است؛ زیرا مو پایه روشنی دارد. از قلم نیاندازید به دلیل از دست رفتن رنگ دانه های مو، نمی توانید تمام رنگ ها را بدون دکلره به کار ببرید. پیشنهاد ما ترکیب رنگ موی دودی مایل به زیتونی بدون احتیاج به دکلره برای موهای سفید است. در ادامه می توانید نحوه ترکیب آن را بخوانید.

نحوه ترکیب رنگ مو

با توجه به بلندی موی خود، میزان مناسبی از رنگ C4 (قهوه ای دودی روشن) را با یک سوم همین مقدار از M5 (بلوند زیتونی تیره) و A6 (بلوند خاکستری تیره) ترکیب و دو برابر میزان رنگ، اکسیدان 6 اضافه کنید؛ سپس برای جلوگیری از قرمز شدن مو، 2 سانتی متر واریاسیون سبز به این ترکیب بیفزایید. به هیچ وجه به این مواد آب اضافه نکنید.

روش رنگ کردن مو

مو را قبل از رنگ کردن به خوبی شست وشو دهید تا چربی اضافی روی آن نباشد و منافذ روی ساقه مو به طور کامل تمیز شده باشد. از پشت سر و روی ساقه های مو، آغاز به رنگ کردن آن کنید و مطمئن شوید تمام بخش سر به مواد آغشته گردد. در مرحله آخر رنگ را روی ریشه مو بزنید، کلاه مخصوص رنگ مو را بر سر بگذارید و با حوله گرم روی آن را بپوشانید. بعد از گذشت 15 تا 30 دقیقه، بخشی از ساقه مو را از آن خارج کنید و ببینید که آیا رنگ گرفته است یا خیر. در صورت احتیاج، 30 تا 40 دقیقه دیگر صبر کنید و بعد موهای خود را شست وشو دهید.

اگر موی سر کاملا سفید نباشد و تارهای رنگی نیز لابه لای ساقه های مو وجود داشته باشد، این روش سبب ایجاد سایه و درجه رنگ مختلف می گردد.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیش تر با رنگ مو رنگ مو و تاثیر آن در زیبایی چهره را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا

به "ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید