خانلرخانی: تعهد می دهم برای جذب ملی پوشان با تیم های دیگر هماهنگ کنم، آن قدر جرات داشتم که بدون ملی پوشان بازی کنیم

به گزارش وبلاگ بارسلونا، سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: آن قدر جرات داشتم که بدون ملی پوشان مقابل پاس قوامین و دانشگاه آزاد بازی کنیم و برنده شویم.

خانلرخانی: تعهد می دهم برای جذب ملی پوشان با تیم های دیگر هماهنگ کنم، آن قدر جرات داشتم که بدون ملی پوشان بازی کنیم

پیام خانلرخانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بارسلونا، در خصوص فزونی شهرداری ورامین در دیدار حساس هفته چهارم لیگ برتر تکواندو مقابل دانشگاه آزاد گفت: همیشه دیدار تیم های شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد به خاطر حساسیتی که دارد جذاب است و دیدار روز گذشته(دوشنبه) نیز همین گونه بود. در این دیدار می توانستیم راحت تر به پیروزی برسیم، اما دو بازیکن جوانان ما اشتباه بازی کردند و در دیدارهایی که از حریف خود پیش بودند، مبارزه را واگذار کردند.

وی شرح داد: به خاطر این اتفاق به این دو بازیکن جوان خرده نمی گیرم و می دانم که حساسیت بسیار بالای بازی باعث اشتباه آنها شد که این موضوع نیز طبیعی است. خدا را شکر که بدون ملی پوشان خود توانستیم تیم دانشگاه آزاد را ببریم و به صدر جدول نزدیک شویم.

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد با توجه به اظهارات سرمربی دانشگاه آزاد شاهد دیدار حساس تری نسبت به گذشته بودیم، گفت: در این مدت دوستان هر حرفی زدند ما سکوت کردیم و جوابی ندادیم، اما روز گذشته در زمین نشان دادیم که بدون ملی پوش نیز می توانیم برنده باشیم و این موضوع را ثابت کردیم.

خانلرخانی در خصوص اینکه با جذب ملی پوشان متهم به حاضری خوری شده است،گفت: دوستان لطف دارند و دستشان درد نکند، اما ما از تیم های دیگر یاد گرفتیم. زمانی که ما بدون ملی پوش در لیگ حضور داشتیم و دوستان حاضری خور بودند، هیچ مسئله ای وجود نداشت. تا سال گذشته که همه ملی پوشان در یک تیم حضور داشتند، همه چیز گل و بلبل بود. سال گذشته سروش احمدی تنها ملی پوش ما بود که فقط شش بازی انجام داد و مهدی خدابخشی نیز دو بازی انجام داد و دستش در انتخابی کشور شکست و دیگر بازی نکرد.

وی تاکید کرد: ای کاش دوستان یادشان بیاید که ما فصل گذشته یک نیم فصل با 7 بازیکن بازی کردیم و باز هم قهرمان شدیم. شهرداری ورامین خودش را در 8 سال گذشته بدون ملی پوش و با ملی پوش ثابت کرده است و روز گذشته نیز نشان دادیم که عدم حضور ملی پوشان تاثیری در عملکرد ما ندارد. اگر حاضری خور بودم بازی های روز گذشته را به دلیل عدم حضور ملی پوشان به تعویق می انداختیم و منتظر می ماندیم با بازگشت آنها خیلی راحت پاس و دانشگاه آزاد را ببریم، اما آنقدر جرات داشتیم که بدون ملی پوشان بازی کنیم.

سرمربی شهرداری ورامین در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد از صحبت های خلیفه، مربی دانشگاه آزاد ناراحت است، گفت: خلیفه استاد من است که افتخاری همکاری با او را داشتم. هنوز نیز به او احترام می گذارم و دوستش دارم، اما این تنش ها همیشه در فصل جابجایی وجود دارد. با این وجود باید بگویم که ما حاضر خور نیستیم و سال گذشته نیز نشان دادیم که بدون ملی پوش نیز می توانیم قهرمان شویم. نمی دانم دلیل این حرف دوستان چه بود، اما بازیکن آزاد مختار است به هر تیمی برود.

خانلرخانی تاکید کرد: یک زمانی دانشگاه آزاد بازیکنانی مانند یوسف کرمی، محمد باقری معتمد، علیرضا نصرآزادانی، کورش رجلی، روح الله طالبی، داود عبدالرضایی و علیرضا شکوری را در اختیار داشت. آن زمان کل ملی پوشان تیم ملی در دانشگاه آزاد حضور داشتند، اما هیچ کسی اعتراض نمی کرد و ناراحت نبود. ما امسال دو بازیکن ملی پوش جذب کردیم و تیم خود را تقویت کردیم که باعث اعتراض همه تیم ها شده است.

وی ادامه داد: این ملی پوشان را تیم های دیگر نیز می خواستند و هنر شهرداری ورامین بود که آنها را جذب کرد و نباید این موضوع باعث ناراحتی کسی شود. از سال بعد تعهد می دهیم با تیم های دیگر برای جذب ملی پوش هماهنگ کنیم تا آنها ناراحت نشوند.

سرمربی شهرداری ورامین در خصوص تساوی این تیم مقابل پاس قوامین گفت: پاس تیم قابل احترامی است و همه نیز به این موضوع اذعان دارند که امسال یقه مدعیان را خواهد گرفت. پاس تیم بسیار قلدری است و این موضوع را می دانستم و چند بار به بچه ها گفتم، اما متاسفانه به خاطر غرور و دست کم دریافت حریف در فشار قرار گرفتیم. با این حال باز هم می توانستیم مقابل پاس برنده باشیم، اما این تساوی تلنگر خوبی برای ما بود. اصلا از تساوی مقابل پاس ناراحت نیستم و اطمینان دارم که یقه همه تیم ها را خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خانلرخانی: تعهد می دهم برای جذب ملی پوشان با تیم های دیگر هماهنگ کنم، آن قدر جرات داشتم که بدون ملی پوشان بازی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانلرخانی: تعهد می دهم برای جذب ملی پوشان با تیم های دیگر هماهنگ کنم، آن قدر جرات داشتم که بدون ملی پوشان بازی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید