خداحافظی مجید جلالی وقائم مقام تیم نساجی مازندران

به گزارش وبلاگ بارسلونا، به علت حواشی که در پی مصاحبه تند حمید مطهری دستیار او علیه فرهاد صنیعی فر یکی از مالکان باشگاه نساجی مازندران و جلوگیری از حضور این مربی در تمرین گروهی عصر چهارشنبه این تیم که با دخالت نیروی انتظامی و ممانعت از ورود مطهری شده بود، به نشانه این حواشی مجید جلالی به شدت ناراحت و از این تیم خداحافظی کرد.

خداحافظی مجید جلالی وقائم مقام تیم نساجی مازندران

حمید مطهری هفته گذشته و به علت مصاحبه هایی که از سوی او در رسانه ها در مورد مسائل این تیم انجام شد، از سوی مالکان این باشگاه کنار گذاشته شده بود، تا جلالی نیز نسبت به این اخراج دستیارش موضع گیری کند.

در پی این اتفاق ها جلالی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر پیکان تهران نیز شرکت نکرده بود.

خداحافظی قائم مقام باشگاه نساجی مازندران

به دنبال اعلام خداحافظی مجید جلالی سرمربی تیم نساجی مازندران محمد کاظمی، قائم مقام این باشگاه نیز به دنبال اتفاقات عصر چهارشنبه تمرینات تیم نساجی طی بیانیه ای از باشگاه نساجی خداحافظی کرد.

به گزارش وبلاگ بارسلونا، کاظمی در متن خداحافظی خود نوشته، حدود 17 ماه پر فراز و نشیب را در تیم محبوب شهرم پشت سر گذاشتم و حالا زمان خداحافظی و کناره گیری رسیده است، دوست داشتم آخرین بازی تیم هم سپری شده و سپس با آرامش خاطر سکان تیم را به دست مدیری توانمندتر بسپارم تا نساجی عزیز به سوی رده های بالاتر جدول و حتی کسب سهمیه آسیا رهنمون گردد اما اتفاقات امروز تمرین سبب شد تحمل دیگر ماندن از من سلب گردد که بابت آن از همه کسانی که دل در گروه نساجی کبیر دارند.

نساجی مازندران در هفته هفته سی ام و پایانی مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 21:30 دقیقه پنجشنبه شب در استادیوم شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم پیکان تهران است.

نساجی از 29 بازی گذشته با 33 امتیاز در رده یازدهم و پیکان تهران با همین تعداد بازی و 34 امتیاز در رده نهم واقع شده است و در صورت برد نساجی در این بازی این تیم به صندلی نهم صعود می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خداحافظی مجید جلالی وقائم مقام تیم نساجی مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی مجید جلالی وقائم مقام تیم نساجی مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید