درخشش اسدی، معادلات وسط زمین پرسپولیس را پیچیده کرد؛ یحیی و سه هافبک دفاعی آماده

به گزارش وبلاگ بارسلونا، خبرگزاری خبرنگاران- رضا اسدی در بازی دیروز تمام معادلات یحیی گل محمدی را دچار تغییر کرد.

درخشش اسدی، معادلات وسط زمین پرسپولیس را پیچیده کرد؛ یحیی و سه هافبک دفاعی آماده

به گزارش وبلاگ بارسلونا، درخشش رضا اسدی در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان حالا یحیی گل محمدی را در موقعیتی ویژه در فاصله چند روز مانده تا دربی بزرگ قرار داده است. نه تنها حتی خوش بین ترین طرفداران پرسپولیس و حتی خود رضا اسدی پیش بینی نمی کردند این بازیکن در همان نیمه اول با دو گل هوشمندانه کار را برای پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان دربیاورد و سه امتیاز ارزشمند را به حساب سرخ ها واریز کند بلکه خود یحیی هم گمان نمی کرد پس از بازی با نفت مسجد سلیمان برای انتخاب ترکیب خط میانی تیمش در رویارویی با استقلال این همه دچار دردسر شده و قرار باشد از میان سه هافبک دفاعی آماده برای دربی 98 یک نفر را بیرون بگذارد.

رضا اسدی در بازی دیروز مقابل نفت مسجدسلیمان نه تنها در دقایق 10 و 20 گلزنی کرد بلکه می توانست سومین گل خود را هم با ضربه سر به ثمر برساند که پیروز به انجام این مهم نشد. او حتی در دقیقه 37 نیز با یک شوت زیبا دروازه نفت مسجدسلیمان را تهدید کرد که ضربه او از سوی دروازه بان حریف مهار شد. به هر روی با درخشش رضا اسدی در مسجد سلیمان حالا پرسپولیس با سه هافبک دفاعی سرحال آماده رویارویی با استقلال است و باید دید یحیی درنهایت از میان کمال، سرلک و اسدی کدامیک را برای نیمکت نشینی انتخاب خواهد نمود.

رضا اسدی در مورد دربی گفت: دروغ چرا مسلما هر بازیکنی آرزوی گلزنی در دربی را دارد. من به استقلال قبل از این گل زده ام اما مسلما دربی شرایط متفاوتی دارد. خصوصا این بازی که همه ما با انگیزه برد به زمین خواهیم آمد تا هدف بزرگ تیم و طرفداران مان را دنبال کنیم. با این حال صادقانه می گویم که برد تیم بالاترین هدف همگی ما در این بازی خواهد بود و هر کس به این مهم برسد به میزان گلزنی خودم راضی خواهم شد. امیدوارم یک بازی فوق العاده و خوب را از دو تیم ببینیم و در نهایت نیز عملکرد داوری به شکلی باشد که یک بازی کاملا عادلانه را ببینیم و در نهایت به هدف مان دست پیدا کنیم.

استقلال اما تا به امروز در لیگ شکستی نخورده و این کار شما را مسلما سخت تر هم خواهد نمود. هر اتفاقی شدنی است. من به این مسائل فکر نمی کنم. ما اکنون در رده دوم جدول هستیم و وظیفه همگی ما این است که برترین عملکرد را داشته باشیم. این تمام انگیزه و هدف ما در این بازی خواهد بود و هیچ وقت به حریفان نگاه نمی کنیم. ما اگر برترین خودمان باشیم قطعا به هدفی که می خواهیم، می رسیم و شک نکنید در دربی هم برنده خواهیم شد.

یحیی گل محمدی در ملاقات مقابل نفت مسجدسلیمان به کمال کامیابی نیا استراحت داد و از رضا اسدی در ترکیب اصلی سود برد. شماره هشت سرخ پوشان با دو گل خود در این بازی پیروز شد ستاره تیمش لقب گیرد و سهم زیادی در برد تیمش داشت. اکنون این اتفاق باعث شده تا انتخاب سرخ ها برای پست هافبک دفاعی از میان سه بازیکن آماده این تیم سخت تر از همواره باشد. میلاد سرلک و کمال کامیابی نیا ملی پوش و البته رضا اسدی آماده و باانگیزه.

سرلک بعد از دو بازی غیبت در ترکیب این تیم به علت مصدومیت، برابر نفت مسجدسلیمان از ابتدا در ترکیب اصلی حاضر بود. او نمایشی همچون ملاقاتهای قبلی از خود به جا گذاشت و این در حالیست که این روزها کمال کامیابی نیا نیز در اوج آمادگی قرار گرفته است و بعد از نیمکت نشینی های ابتدای فصل و بازگشت به ترکیب اصلی، توانسته مهره گره گشای سرخ ها لقب گیرد. رضا اسدی اما معادلات را کاملا برهم زده است و آمادگی او برابر نفت مسجدسلیمان باعث شده تا این ابهام برای انتخاب دو نفر از این سه بازیکنِ آماده بیشتر از قبل گردد.

اکنون ترکیب پرسپولیس برای دربی با ابهامات زیادی همراه است که مهم ترین آن در خط دروازه، هافبک دفاعی و حتی مهاجم است و باید دید کدام بازیکن در نهایت قادر خواهد بود با نمایش آمادگی بالاتر خود در تمرینات پیش از این بازی، شرایط همراهی تیمش را به دست بیاورد و نظر کادرفنی را جلب کند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "درخشش اسدی، معادلات وسط زمین پرسپولیس را پیچیده کرد؛ یحیی و سه هافبک دفاعی آماده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشش اسدی، معادلات وسط زمین پرسپولیس را پیچیده کرد؛ یحیی و سه هافبک دفاعی آماده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید