دکتر خیرالدین اولین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم شد

به گزارش وبلاگ بارسلونا، خبرنگاران/سمنان دکتر علی خیرالدین استاد برجسته و رئیس پیروز پیشین دانشگاه سمنان که چندی پیش از سوی وزیر علوم مامور ایجاد بسترهای لازم برای راه اندازی یک معاونت نو در وزارت علوم شده بود، با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان اولین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم منصوب شد.

دکتر خیرالدین اولین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم شد

ساختار وزارت علوم با ایجاد معاونت جدیدی تحت عنوان فناوری و نوآوری و انتصاب معاون این حوزه از سوی وزیر علوم تغییر کرد.

محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با صدور حکمی دکتر علی خیرالدین را به عنوان معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم منصوب کرد.

پروفسور علی خیرالدین مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه علم و صنعت ایران و مدرک دکتری خود را از دانشگاه مک گیل کانادا در سال 1996 دریافت کرد. وی در حال حاضر استاد مهندسی سازه در دانشکده مهندسی عمران دانشگاه سمنان است.

وی هشت سال ریاست دانشگاه سمنان را بر عهده داشت. علایق پژوهشی وی شامل طراحی سازه های بتنی مسلح، ساختمان های بلند، بازسازی ساختمان های موجود و طراحی ساختمان های مقاوم در برابر زلزله است.

این نخبه سمنانی، نویسنده 12 کتاب، بیش از 150 مقاله مجله ISI و ISC و بیش از 330 مقاله کنفرانسی است. وی دارای چهار ثبت اختراع است و بعلاوه بر تعداد زیادی خاتمه نامه دکتری و کارشناسی ارشد نظارت داشته است؛ بعلاوه سردبیر مجله توانبخشی در مهندسی عمران است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دکتر خیرالدین اولین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکتر خیرالدین اولین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید