رده هشتم، صندلی واقعی حفاری نیست، جزو سه چهار تیم برتر ایران هستیم

به گزارش وبلاگ بارسلونا، خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری با بیان این که با برد برابر مس سونگون به بازگشت به جدول امیدوار شدیم، گفت: رده هشتم، صندلی واقعی ما نیست. جزو سه چهار تیم برتر کشور هستیم و پتانسل برگشت به جدول را هم داریم.

رده هشتم، صندلی واقعی حفاری نیست، جزو سه چهار تیم برتر ایران هستیم

کیاوش علاسوند پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال کشور برابر مس سونگون، اظهارکرد: شادمانم که برای بار دیگر در خدمت مجموعه ملی حفاری هستم. در طول هفته کوشش کردیم که داشته های بازیکنان را با تفکراتی که داشتم به آن ها برگردانم.

وی با بیان این که مربیان گذشته تیم نیز خیلی زحمت کشیدند، گفت: کوشش کردیم تا شور و هیجان را به بازیکنان بگردانیم و انگیزه لازم را هم به آن ها دادیم. خودشان هم انگیزه مضاعف داشتند. در بازی با مس سونگون به ویژه در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: در خاتمه بازی اشتباهاتی داشتیم و البته فشار سنگینی به تیم آمد زیرا حریف برای پنج دقیقه از سیستم پاور پلی استفاده کرد که برای تیم ما سنگین بود. شادمانم که سه امتیاز را گرفتیم و به برگشت به جدول امیدوار شدیم.

وی در پاسخ به این سوال که آینده تیم ملی حفاری را چطور می بینید؟ مطرح کرد: آدم با امید زنده است و کوشش مان را می کنیم. هدف ما این است که کمترین امتیاز را از دست بدهیم و در تمام دیدارها با سعی و کوشش بازی کنیم تا تماشاگران شادمان به خانه هایشان برگردند.

علاسوند ادامه داد: باید به جدول برگردیم زیرا صندلی جدولی ملی حفاری واقعی نیست. صندلی واقعی ما قرار داشتن در رده هشتم نیست. ما جزو سه چهار تیم برتر کشور هستیم و ملی حفاری پتانسل برگشت به جدول را دارد. باشگاه و بازیکنان باید به شرایط ایده آل برگردند و می توانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رده هشتم، صندلی واقعی حفاری نیست، جزو سه چهار تیم برتر ایران هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رده هشتم، صندلی واقعی حفاری نیست، جزو سه چهار تیم برتر ایران هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید