رونالدو بهترین بازیکن فصل سری آ شد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ بارسلونا، کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی یوونتوس به عنوان بهترین بازیکن سری آ در فصل گذشته انتخاب شد.

رونالدو بهترین بازیکن فصل سری آ شد خبرنگاران

گزارش گروه ورزشی وبلاگ بارسلونا، یوونتوس فصل گذشته برای نهمین بار متوالی فاتح اسکودتو شد و بی تردید درخشش و گلزنی های کریستیانو رونالدو نقش مهمی در رقم خوردن این اتفاق داشت. ستاره 36 ساله و پرتغالی که با نظرسنجی از بازیکنان شاغل در لیگ ایتالیا به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد، در خصوص این فصل و البته جایزه بهترین بازیکن فصل صحبت نموده است.

کریستیانو رونالدو گفت: سال عجیبی بود و هیچ کس خواستار رقم خوردن چنین سالی نبود. اما اتفاقات از نظر شخصی و تیمی برای من مثبت بود، زیرا ما فاتح اسکودتو شدیم. در شروع بازی در ورزشگاه های خالی سخت بود، اما ما هدفی جز قهرمانی نداشتیم و این کار را انجام دادیم. ما در لیگ قهرمانان به موفقیت نرسیدیم، اما فوتبال اینگونه است.

رونالدو گل خود مقابل سامپدوریا را به عنوان بهترین گل فصل خود را انتخاب کرد. ستاره پرتغالی در ادامه گفت: این بهترین گل من بود و در این مورد تردید ندارم. من می خواهم از هم تیمی هایم تشکر کنم، زیرا بدون آنها دریافت این جایزه امکان پذیر نبود.

از بازیکنانی که به من رای دادند سپاسگزارم احساس می کنم بسیار خوش شانس هستم. من فکر می کنم اعتماد، پایداری و اشتیاق راز ادامه لذت بردن از فوتبال است. هنور انگیزه دارم و این عناصر باید در کنار هم باشند، در غیر این صورت بازی کردن در این سطح در سن 35، 36، 37 یا 40 سالگی امکان پذیر نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رونالدو بهترین بازیکن فصل سری آ شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو بهترین بازیکن فصل سری آ شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید