زیدان: رونالدو بدون جانشین است، کروس و بن زما برای ما ارزشمند هستند

به گزارش وبلاگ بارسلونا، سرمربی فرانسوی رئال شایعات مربوط به جدایی احتمالی بن زما و کروس را تلویحا تکذیب کرد.

زیدان: رونالدو بدون جانشین است، کروس و بن زما برای ما ارزشمند هستند

زیدان: رونالدو بدون جانشین است، کروس و بن زما برای ما ارزشمند هستند

زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی دوشنبه شب تیمش مقابل لگانس در هفته سی و دوم لالیگا، در مورد احتمال جدایی کریم بنزما از رئال مادرید به وبلاگ بارسلونا گفت: بنزما بازیکنی است که با همه کنار می آید و به همین دلیل او می تواند تمام بازیکنان خوب تیم را با هم متحد کند. کریم بازیکن متفاوتی است، یک شماره 9 معمولی نیست. زمانی که بازی های او را در ابتدای دوران بازیگری اش تماشا می کردم، او بیشتر در میانه میدان و متمایل به کناره ها بازی می کرد. او می داند که می تواند کارهای فراوانی انجام دهد. او می تواند مثل یک مهاجم نوک گل بزند و مثل یک هافبک بازیساز، کارهای ترکیبی انجام دهد.

علاوه بر بنزما، درباره آینده تونی کروس هم شایعاتی شکل گرفته است اما زیدان بر اهمیت حفظ این هافبک آلمانی هم تأکید کرد. وی اضافه کرد: کروس بازیکن بسیار خوبی است اما نه فقط از نظر من. او در 5 سال گذشته در رئال مادرید کارهای خوب زیادی انجام داده است. او بازیکن آرامی است و زیر فشار دچار افت نمی گردد. من کروس را دوست دارم، همواره دوست داشته ام. شما وبلاگ بارسلونا مدام از رفتن بازیکنانی حرف می زنید که من نمی خواهم اما همه آنها برای من مهم و به اندازه کافی ارزشمند هستند.

-

زیدان اما گفت که کروس، کسی که تمرینات امروز رئال مادرید را از دست داد، احتمالا بازی فردا شب کهکشانی ها را هم از دست خواهد داد. سرمربی فرانسوی کهکشانی ها مطرح نمود: مشکل او مربوط به دستگاه گوارش است. حال او خوب نبود و نتوانست به تمرینات بیاید با این حال باید ببینیم که تا فردا وضعیتش چگونه می گردد.

بسیاری از رسانه معتقدند که رئال مادرید بعد از جدایی کریستیانو رونالدو نتوانسته رهبری جدید برای خود پیدا کند. زیزو در این خصوص اذعان داشت: شما هر کاری که بخواهید می توانید انجام دهید اما رونالدو بازیکن غیر قابل جایگزینی است. او رفته اما ما می توانیم بازیکنان دیگری را بیاوریم که البته قرار نیست کارهایی که کریستیانو انجام داده را برای ما تکرار نمایند. زندگی همین است.

منبع: ایران ورزشی

به "زیدان: رونالدو بدون جانشین است، کروس و بن زما برای ما ارزشمند هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: رونالدو بدون جانشین است، کروس و بن زما برای ما ارزشمند هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید