صدور رای محرومیت یک والیبالیست و یک کشتی گیر به علت دوپینگ

به گزارش وبلاگ بارسلونا، پس از گذشت مدت زمان قانونی 20 روزه از رای صادره این ستاد، شورای صدور رای ایران نادو امیرحسین توخته و علی شریفی را به ترتیب یک و چهار سال از فعالیت در تمامی حوزه های ورزش محروم کرد.

صدور رای محرومیت یک والیبالیست و یک کشتی گیر به علت دوپینگ

ایران نادو، امیرحسین توخته و علی شریفی را یک و چهار سال محروم کرد.

به گزارش ایسنا، پس از گذشت مدت زمان قانونی 20 روزه از رای صادره این ستاد، شورای صدور رای ایران نادو امیرحسین توخته و علی شریفی را به ترتیب یک و چهار سال از فعالیت در تمامی حوزه های ورزش محروم کرد.

ماده ممنوعه مصرفی امیرحسین توخته، والیبافهرست تیم هراز آمل، هیدروکلروتیازید از کلاس S5 فهرست مواد و روش های ممنوعه وادا است که نمونه او در زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال در تاریخ 1401/08/18 اخذ شده بود و آزمایشگاه بین المللی مرجع نمونه اش را مثبت اعلام نموده و طبق قوانین ایران نادو مدت زمان محرومیت او از تاریخ 1401/12/07 لغایت 1402/12/06خواهد بود.

افسران کنترل دوپینگ نادو از علی شریفی، فرنگی کار تیم کشتی فولاد خوزستان، در زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی اقدام به نمونه گیری کردند که با اعلام آزمایشگاه بین المللی مرجع دو ماده ممنوعه استانوزولول و دگزامتازون از کلاس S9-S1 در نمونه اوی مشاهده شده و از تاریخ 01/11/01 لغایت 1405/10/30 از هرگونه فعالیت ورزشی محروم شد.

هر دو نمونه از ورزشکاران در حین زمان برگزاری مسابقات In competition اخذ شده بود.

منبع: عصر ایران

به "صدور رای محرومیت یک والیبالیست و یک کشتی گیر به علت دوپینگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور رای محرومیت یک والیبالیست و یک کشتی گیر به علت دوپینگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید