فنونی زاده: من جای اوساگونا بازی می کردم تا حالا گل زده بودم!، گل محمدی احتیاط را کنار بگذارد

به گزارش وبلاگ بارسلونا، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بهتر است یحیی گل محمدی از بازی های بعدی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، احتیاط را کنار بگذارد.

فنونی زاده: من جای اوساگونا بازی می کردم تا حالا گل زده بودم!، گل محمدی احتیاط را کنار بگذارد

مرتضی فنونی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بارسلونا، درباره شکست 2 بر صفر پرسپولیس مقابل الدحیل قطر در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: طبیعی بود که یحیی گل محمدی چنین ترکیبی انتخاب کند، اما مسئله ای وجود دارد، وقتی محسن ربیع خواه یک ماه در ترکیب قرار نگرفته، چرا باید وسط زمین قرار بگیرد و بازی کند؟ درست است که پرسپولیس باید در چنین ملاقاتی با احتیاط به میدان می رفت، اما ربیع خواه نباید بازی می کرد.

وی با انتقاد از عملکرد ربیع خواه توضیح داد: در خصوص عملکرد ربیع خواه می گویند 98 درصد پاس هایش سالم است، اما پاس های رو به عقب او سالم است نه رو به جلو! آیا این بازیکن شوت زده، سر زده یا پاس خوب داده است؟ بهتر بود یحیی به بازیکنانی که نیمه دوم به زمین فرستاد، از ابتدا بازی می داد. امید عالیشاه چه زمان کالدرون و چه یحیی هر زمان وارد زمین شده، قابلیت خودش را نشان داده است. عالیشاه باید بیشتر بازی کند، اما همه چیز به تفکرات کادر فنی بازمی گردد. نمی خواهم شکست را گردن کادر فنی بیندازم، اما بهتر بود که در ترکیب تیم تغییراتی ایجاد می شد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یحیی به این فکر بود که پرسپولیس با یک امتیاز از زمین خارج گردد، اما در 15 دقیقه ابتدای بازی، دو گل خوردیم و اگر الدحیل احتیاج به گل های دیگری داشت، بیشتر پرسپولیس را تحت فشار می گذاشت. پنج بازی دیگر باقی مانده و امیدوارم امتیازات بازی های بعدی را کسب کنیم. شاید بعضی ها بگویند الشارجه امارات حریف بعدی پرسپولیس، تیم قدرتمندی نیست، اما قطعا تیم خوبی بوده که وارد این مسابقات شده است. دست گل محمدی نسبت به کالدرون و برانکو بازتر است. ما بازیکنانی زیادی از جمله سیامک نعمتی داریم که می توانیم از آنها استفاده کنیم.

فنونی ز اده درباره شانس صعود سرخ پوشان از گروه خود مطرح کرد: اگر چه در مراحل حذفی معین می گردد که کت تن چه کسی است اما تجربه ثابت نموده که مرحله گروهی سختی های خاص خودش را دارد. فکر می کنم پرسپولیس و الدحیل از گروه شان صعود خواهند کرد. امیدوارم پرسپولیس از بازی با الشارجه به این مسابقات بازگردد.

یحیی باید احتیاط را کنار بگذارد. وی با بیان این جمله گفت: کار پرسپولیس بازی به بازی سخت تر می گردد و دیگر نباید احتیاط کرد. در ترکیب سرخ پوشان، علی علیپور مثل فرشاد پیوس می ماند، درست است که موقعیت زیاد خراب می نماید، اما او آقای گل بوده و باید بیشتر در زمین باشد. اوساگونا 4 ملاقات است که از ابتدا بازی می نماید و اگر من به عنوان مدافع سابق پرسپولیس جای او بازی می کردم، تا الان گل زده بودم! استوکس اما، باید بیشتر بازی کند. ضمن اینکه جای او در کناره ها نیست و باید در نوک خط حمله قرار بگیرد. امیدوارم پرسپولیسی که با دست خالی به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفته، این بار با دست پُر این کار را انجام دهد، چرا که پتانسیل این تیم بالاست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فنونی زاده: من جای اوساگونا بازی می کردم تا حالا گل زده بودم!، گل محمدی احتیاط را کنار بگذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فنونی زاده: من جای اوساگونا بازی می کردم تا حالا گل زده بودم!، گل محمدی احتیاط را کنار بگذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید