یازدهمین نمایشگاه شهر هوشمند در بارسلونا برگزار می شود

به گزارش وبلاگ بارسلونا به نقل از ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کنفرانس و نمایشگاه شهر هوشمند بارسلونا یکی از بزرگترین رویدادهای بین المللی حوزه شهر هوشمند دنیا است که 25 تا 27 آبان ماه جاری (16 تا 18 نوامبر 2021) به صورت فیزیکی و آنلاین در اسپانیا برگزار می شود.

یازدهمین نمایشگاه شهر هوشمند در بارسلونا برگزار می شود

این رویداد فرصت مناسبی جهت معرفی محصولات، خدمات، پیدا کردن شریک مناسب برای انجام پروژه ها و همچنین پیدا کردن سرمایه گذار برای پروژه های مد نظر در حوزه شهرهای هوشمند است.

دسترسی به درگاه اینترنتی این رویداد کاملاً رایگان است اما با توجه به اینکه شرکت های ارائه کننده زیرساخت این سرویس ایران را تحریم کرده اند، لذا برای دسترسی به آن باید از ابزارهای دور زدن تحریم های اینترنتی نظیر VPN استفاده شود.

درگاه اینترنتی و پلت فرم شهر هوشمند بارسلونا فرصت مناسبی جهت شناسایی متخصصین، صاحبنظران، سرمایه گذاران بین المللی و بررسی ایده ها و محصولات فناورانه در حوزه شهرهای هوشمند است.

همچنین امکان برگزاری جلسات مشترک با پارتنرهای مورد درخواست در آن مهیا است. شرکت ها و استارت آپ های فعال در حوزه شهر هوشمند می توانند از این فرصت جهت معرفی محصولات و ایده های خود و تعریف همکاری های مشترک با متخصصان و مراکز فعال این حوزه و همچنین پیدا کردن سرمایه گذار مناسب استفاده کنند.

تا به امروز بیش از 256 مجموعه از 42 کشور در این پلت فرم ثبت نام کرده اند. مجموعه های مذکور 216 محصول، 155 خدمت، 82 پروژه همکاری و 35 مورد پروژه مورد نظر برای سرمایه گذاری را با مخاطبین خود به اشتراک گذاشته اند و پیش بینی می شود مقدار مشارکت مجموعه ها طی روزهای آینده به بیش از 500 مجموعه افزایش یابد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "یازدهمین نمایشگاه شهر هوشمند در بارسلونا برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یازدهمین نمایشگاه شهر هوشمند در بارسلونا برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید