6 فوتی در حوادث ترافیکی رفسنجان در مهرماه

به گزارش وبلاگ بارسلونا، خبرنگاران/کرمان رییس مرکز مدیریت سوانح و فوریت های پزشکی شهرستان رفسنجان گفت: در حوادث ترافیکی رفسنجان در مهرماه متاسفانه شش نفر جان خود را از دست دادند.

6 فوتی در حوادث ترافیکی رفسنجان در مهرماه

دکترمحمدرضا حسینی زینلی عصر امروز دوم آبان در جمع وبلاگ بارسلونا اظهار کرد: در حالی مهر ماه سپری شد که پیشگامان عرصه سلامت رفسنجان روزهای پر حادثه ای را پشت سر گذاشتند.

وی بیان نمود: در این ماه 8826 تماس با سامانه اورژانس 115 برقرار و نهایتا ماحصل زحمات پرستاران تریاژ تلفنی 1760 اعزام آمبولانس برای نجات جان بیماران و مصدومان را رقم زد.

زینلی ادامه داد: متاسفانه در این بازه زمانی 438 تماس، مزاحمت هایی بود که به دلیل نبود آمبولانس شاید جان همشهری دیگری که احتیاج حقیقی به خدمات اورژانس داشت تهدید شد.

وی توضیح داد: در ماه مهر آمبولانس های اورژانس 115 رفسنجان به 433 ماموریت ترافیکی اعزام شد که این حوادث 617 مصدوم برجای گذاشت و از این تعداد 452 مصدوم برای ادامه خدمات تشخیصی و درمان به بیمارستان منتقل شدند.

رییس مرکز مدیریت سوانح و فوریت های پزشکی رفسنجان اظهار داشت: در مهرماه سال جاری شش نفر از مصدومان تصادفات رانندگی علی رغم کوشش شاغلین فوریت های پزشکی به دلیل شدت جراحات در صحنه حادثه جان باختند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "6 فوتی در حوادث ترافیکی رفسنجان در مهرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 فوتی در حوادث ترافیکی رفسنجان در مهرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید