امروز و فردا جوی پایدار بر هوای خراسان رضوی حاکم است

به گزارش وبلاگ بارسلونا، خبرنگاران/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به اینکه امروز و فردا جوی پایدار بر هوای استان حاکم است، گفت: بر اساس داده ها حداکثر دمای شهر مشهد به 19 درجه در روز و پنج درجه سانتیگراد در شب می رسد.

امروز و فردا جوی پایدار بر هوای خراسان رضوی حاکم است

زهرا عنایتی در گفت وگو با وبلاگ بارسلونا اظهار کرد: از امروز تا فردا بعد از ظهر جوی پایدار بر هوای استان حاکم است و پدیده غالب افزایش سرعت وزش باد، به ویژه در منطقه ها بادخیز خواهد بود.

وی اضافه کرد: از اواخر روزهای یکشنبه و دوشنبه، دوم و سوم آبان، در خراسان رضوی افزایش ابرناکی با احتمال رگبارهای پراکنده به ویژه در نواحی جنوبی و غربی استان پیش بینی می گردد.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از روز سه شنبه، چهارم آبان، افزایش شدت وزش باد در استان شکل خواهد گرفت و روز چهارشنبه نیز شاهد کاهش دمای هوای استان بین هفت تا 9 درجه خواهیم بود.

عنایتی گفت: طی 24 ساعت گذشته شهرستان باخرز با دمای منفی 2 درجه و داورزن با 19 درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان بوده اند. بعلاوه دمای هوای شهر مشهد بین 2 تا 15 درجه سانتیگراد در نوسان است. علاوه بر این بیشترین سرعت وزش باد نیز با 47 کیلومتر در ساعت در تایباد ثبت شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امروز و فردا جوی پایدار بر هوای خراسان رضوی حاکم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز و فردا جوی پایدار بر هوای خراسان رضوی حاکم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید