تأکید استیلی و 3 بازیکن تیم امید بر کوشش جهت صعود به المپیک

به گزارش وبلاگ بارسلونا، سرمربی و سه ملی پوش تیم امید کشورمان در گفت و گویی تأکید کردند تمام تیم کوشش می نمایند تا ایران به المپیک 2020 توکیو صعود کند.

تأکید استیلی و 3 بازیکن تیم امید بر کوشش جهت صعود به المپیک

به گزارش وبلاگ بارسلونا و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، در سرانجام تمرین امروز (سه شنبه) تیم امید در سونگلا کشور تایلند، گروه فیلمبردارى شبکه CCTV چین با حضور در تمرین تیم امید با حمید استیلى سرمربى، امید نورافکن، محمد محبى و مهدى قائدى گفت و گو کرد.

حمید استیلى با اشاره آمادگى بازیکنانش در خصوص طولانى شدن انتظار ایران براى صعود به المپیک گفت: یکى از مسائل اصلى برنامه AFC است که این بازى ها را در فیفا دى برگزار نمى کند و سال ها باعث ناکامى تیم هاى المپیک ما به دلیل غیبت بسیارى از بازیکنان شده است. با این وجود ما با اعتماد به نفس و خودباورى به اینجا آمده ایم و همه کوشش مان را مى کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم. نمى خواهیم به گذشته فکر کنیم و تنها روى بازى هاى فعلى خصوصاً مسابقه برابر ازبکستان متمرکز خواهیم بود.

در ادامه محمد محبى در خصوص شرایط این روزهاى کشور ایران گفت: همه ما از این اتفاق متاثریم چرا که سردار سلیمانى شخصیت محبوب ملت ایران بود. در اینجا هم بچه ها غمگین بودند اما حالا انگیزه ما به دلیل اتفاقات روزهاى گذشته چند برابر شده و مى خواهیم با قدرت در بازى ها ظاهر شویم و بهترین عملکرد را داشته باشیم.

امید نورافکن هم در این مصاحبه و در پاسخ به سوال مشابه خبرنگار شبکه CCTV در خصوص اتفاقات روزهاى گذشته همچنین احترام و علاقه ویژه بازیکنان تیم به پرچم ایران گفت: همه ما عاشق کشورمان هستیم و بوسیدن پرچم و پیراهن هم یک نشانه است. با توجه به اتفاقات این روزها متحد شده ایم تا به پیروزى برسیم و عملکرد موفقى در رقابت هاى پیش روى خصوصا بازى اول داشته باشیم.

مهدى قائدى هم اشاره به آخرین شرایط تیم گفت: کادر فنى و روانشناس تیم در این روزها کوشش زیادى داشتند تا فشار روحى از روى تیم برداشته گردد و در حال حاضر شرایط بسیار خوبى داریم. هیچ فشارى احساس نمى کنیم و با انگیزه به دنبال کسب افتخار و موفقیت در این رقابت ها هستیم. براى من و سایر بازیکنان هیچ هدف انفرادى وجود ندارد و تنها هدف ما موفقیت تیم براى رسیدن به المپیک است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تأکید استیلی و 3 بازیکن تیم امید بر کوشش جهت صعود به المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید استیلی و 3 بازیکن تیم امید بر کوشش جهت صعود به المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید