تحقیر ملی پوشان فرنگی کار خوزستانی در فرودگاه اهواز

به گزارش وبلاگ بارسلونا، مربی خوزستانی تیم ملی کشتی فرنگی، گفت: کشتی گیران خوزستانی در بازگشت از مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا، در نهایت بی مهری مسئولان، وارد خوزستان شدند.

تحقیر ملی پوشان فرنگی کار خوزستانی در فرودگاه اهواز

به گزارش ایلنا، لقمان رضایی عصر امروز ضمن انتقاد از شرایط پیش آمده در عدم استقبال از قهرمانان کشتی فرنگی کشور در فرودگاه اهواز، گفت: پویا دادمرز و ایمان محمدی بعد از کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی بزرگسالان آسیا در کشور قزاقستان، غریبانه و مانند دو مسافر معمولی و بدون هرگونه استقبال و حضور یک مسئول استانی وارد فرودگاه اهواز شدند و از آنجا با ماشین های خطی به طرف شهر مظلوم ایذه حرکت کردند.

این مربی المپیکی اضافه کرد: این در حالی است که همین شرایط در ایذه نیز رخ داده و نه از مدیران سیاسی شهر و نه از مدیران ورزشی خبری نبود. آیا این قهرمانان اشتبا ها در ایذه متولد شده اند، یا مسئولین سیاسی و ورزشی این شهر به اشتباه در این جایگاه قرار گرفته اند؟! یکی به ما بگوید جای کدام یک از این دو اشتباه است.

این مربی و استعدادیاب کشتی ایران ضمن درخواست از استاندار خوزستان برای ورود جدی به این موضوع ادامه داد: در تمام جهان قهرمانان را به عنوان الگو های جامعه گرامی می دارند و در کمال ناباوری در اینجا تحقیر می نمایند. این اتفاق در هر کجای جهان رخ میداد کمترین برخورد ممکن، کنار گذاشتن و اخراج مدیران و مسئولین خاطی بود، مردم شریف شهرستان ایذه بدون شک از استاندار خوزستان درخواست دارند تا با ورود جدی به این اتفاق توهین آمیز، جلوی رشد ناامیدی و یاس قهرمانان را در این شهر بگیرد.

لقمان رضائی گفت: مسئولینی که در شهرستان ایذه به جای پیگیری مسائل و مطالبات مردمی به فکر ایجاد شرایط استخدام خود در دولت هستند در مقابل رشد کشتی این شهر سنگ اندازی می نمایند و چه بسا از قهرمانی و به اهتزاز درآمدن پرچم ایران ناراحت هم باشند.

او توضیح داد: با توجه به شرایطی که برای کشتی این شهر در حال پیش آمدن است و کوشش هایی که در جهت به انزوا کشاندن کشتی در این شهر می گردد، آینده روشنی برای این رشته پرطرفدار در ایذه متصور نیستم.

منبع: فرارو

به "تحقیر ملی پوشان فرنگی کار خوزستانی در فرودگاه اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقیر ملی پوشان فرنگی کار خوزستانی در فرودگاه اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید