ترامپ در ظاهر برنی سندرز را دیوانه می خواند اما در خلوت از او تعریف می کند

به گزارش وبلاگ بارسلونا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حالی که سناتور برنی سندرز، نامزد مستقل متمایل به دموکراتها برای انتخابات 2020 را دیوانه می خواند اما در باطن و در جمع های خصوصی از او تعریف می کند.

ترامپ در ظاهر برنی سندرز را دیوانه می خواند اما در خلوت از او تعریف می کند

سه منبع نزدیک به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا گفتند، رئیس جمهور دو ذهنیت نسبت به سندرز دارد. اگرچه در ظاهر او را به عنوان یک رقیب آسیب پذیر می بیند اما در مقابل به این سیاست مدار با حسادت و اکراه، احترام می گذارد.

این سه منبع گفتند، رئیس جمهور تحت تأثیر توانایی سندرز برای تقویت پایگاه اجتماعی خود است. حتی او در جمع های خصوصی درباره نوع جمع آوری کمک های مالی برای کمپین سندرز گفت وگو می کند.

اریک بولینگ، از مجری های بلیز تی وی و دوست دونالد ترامپ گفت: من در گفت وگوهایم با رئیس جمهور چه در گفت وگوهای رسمی و چه خصوصی این حس را داشتم که رئیس جمهور آشکارا تحت تأثیر جمع آوری پول توسط سندرز برای کمپین انتخاباتی اش است.

ترامپ بر این باور است که سندرز نیز سیاستمداری است که می تواند خارج از ساختارهای سنتی رفتار کند اما مشاوران و معتمدان ترامپ اعلام می کنند که وی سندرز را به عنوان یک تهدید انتخاباتی هنوز نمی بیند.

بولینگ گفت: ترامپ نامزدی سندرز را به عنوان یک هدیه برای انتخاب دوباره اش به عنوان رئیس جمهور می بیند. او بر این باور است آمریکا هنوز آماده برای قبول یک رئیس جمهور سوسیالیست نیست.

همچنین برخی افراد دیگر که در طول چند ماه گذشته با ترامپ گفت وگو کردند، اعلام می کنند که رئیس جمهور هنوز دوست دارد که در رقابت انتخاباتی با این سناتور رقابت کند.

جیسون میلر، یکی از مسوولان پیشین دولت ترامپ گفت، رئیس جمهور آمریکا دوست دارد با برنی سندرز رقابت کند زیرا او بر این باور است که می تواند برنی سندرز را در صندوق رأی شکست دهد.

با این حال دونالد ترامپ چندین بار در برنامه های مختلف برنی سندرز را دیوانه خطاب کرده و پیش بینی کرده است که جو بایدن، معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا نامزد نهایی حزب دموکرات خواهد بود. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ در ظاهر برنی سندرز را دیوانه می خواند اما در خلوت از او تعریف می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ در ظاهر برنی سندرز را دیوانه می خواند اما در خلوت از او تعریف می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید