رضاییان: با وجود قول هایی که به ما داده شده بود، هیچ پولی به حساب باشگاه نیامد، از حضور در تراکتورسازی بی خبرم

به گزارش وبلاگ بارسلونا، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی خاطرنشان کرد با وجود قول هایی که برای تزریق پول به این باشگاه تا قبل از 20 اسفند ماه دریافت نموده، اما این اتفاق نیفتاده است.

رضاییان: با وجود قول هایی که به ما داده شده بود، هیچ پولی به حساب باشگاه نیامد، از حضور در تراکتورسازی بی خبرم

به گزارش وبلاگ بارسلونا، بهرام رضاییان در گفت وگو با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی درباره مسائل اقتصادی نماینده جم در لیگ برتر و اینکه قبل از عید نوروز پرداختی به بازیکنان انجام نشد، گفت: متأسفانه با وجود قول هایی که به ما داده شده بود، هیچ پولی به حساب باشگاه نیامد و نتوانستیم به بازیکنان، کادرفنی و کادر اجرایی پولی پرداخت کنیم. در این خصوص خانم الماسی، نماینده مردم جم در مجلس شورای اسلامی و همچنین آقای سیدپیروز موسوی، مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی کوشش های زیادی انجام دادند و پیگیری های متعددی کردند. حتی آنها قول هایی گرفته بودند که قبل از بیستم اسفند ماه به تیم پول تزریق گردد، اما متأسفانه این کار انجام نشد.

وی ادامه داد: ما با قوانین نفت و گاز کاملاً آشنا هستیم، اما با این همه پتانسیلی که در منطقه وجود دارد، انتظار حمایت داریم. شرکت های فعال در منطقه باید به فکر محیط پیرامونی خودشان نیز باشند و در شرایطی که همه می دانند مردم منطقه دغدغه ای جز تیم فوتبال پارس جنوبی ندارند، اما شب عید یاریی به تیم انجام نشد.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی همچنین گفت: شب عید نوروز است و وظیفه مان بود که طبق قولی که به بازیکنان و کادرفنی داده بودیم، درصدی از قراردادهای شان را پرداخت کنیم تا دست خالی نزد خانواده های شان نروند، اما متأسفانه با وجود امیدواری زیاد در دقیقه 90 همه چیز برعکس شد.

رضاییان با گلایه از برخی شرکت ها تأکید کرد: در سال 97 برخی شرکت ها حمایت کردند و یاری هایی انجام دادند، اما برخی که قول داده بودند تا شب عید پول بدهند، بی مهری و بدقولی کردند تا این شرایط سخت پیش بیاید. من فقط امیدوارم همکاری های لازم انجام گردد تا این تیم با قدرت بماند و به کارش ادامه دهد. شرایط برای مان سخت شده و باید حمایت ها انجام گردد تا موجبات دلخوشی مردم استان بوشهر و به خصوص شهرستان جم را فراهم آوریم.

وی در انتها درباره شایعه مدیرعاملی اش در باشگاه تراکتورسازی اضافه کرد: من از این موضوع بی خبر هستم. هیچ صحبتی با من نشده است و در حال حاضر تمام دغدغه ام حل مسائل اقتصادی پارس جنوبی و مصائب بازیکنان و کادرفنی تیم خودمان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضاییان: با وجود قول هایی که به ما داده شده بود، هیچ پولی به حساب باشگاه نیامد، از حضور در تراکتورسازی بی خبرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضاییان: با وجود قول هایی که به ما داده شده بود، هیچ پولی به حساب باشگاه نیامد، از حضور در تراکتورسازی بی خبرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید