سقف وام های پرداختی به نیازمندان اعلام شد

به گزارش وبلاگ بارسلونا، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با دعوت از افراد نیکوکار برای سپرده گذاری در این صندوق و ترویج فرهنگ قرض الحسنه واقعی در کشور، گفت: تا خاتمه سال هفت هزار میلیارد تومان وام قرض الحسنه به مددجویان و نیازمندان پرداخت می گردد.

سقف وام های پرداختی به نیازمندان اعلام شد

به گزارش وبلاگ بارسلونا، مجید باجلان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی روی خط خبر ضمن اشاره به اینکه ماموریت اصلی کمیته امداد توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است، گفت: هدف اصلی تاسیس صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در کنار ترویج فرهنگ قرض الحسنه واقعی در کشور، پرداخت وام های قرض الحسنه در سرفصل های مختلف برای خودکفایی و توانمندی مددجویان است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد با پرداخت وام های قرض الحسنه، سال گذشته 148 هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد کرد، ادامه داد: سال جاری از محل منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و ظرفیت های منابع بودجه حمایتی کمیته امداد، هدف گذاری برای پرداخت هفت هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان و خانواده های نیازمند پیش بینی شده است.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با تاکید بر اینکه سقف وام های اشتغال زایی به مددجویان 50 میلیون تومان است، اضافه نمود: وام ساخت و تعمیر مسکن 30 میلیون تومان، ودیعه مسکن 15 تا 20 میلیون تومان و تسهیلات گره گشایی، درمان و تحصیلی 5 تا 10 میلیون تومان است که در وام های ضروری، هیچگونه کارمزدی دریافت نمی گردد.

وی گفت: اولویت پرداخت تسهیلات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به مددجویان است اما به علت مسائل مالی و مراجعات مردمی، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به سایر اقشار نیازمند به وسیله صلاحیت سنجی توسط کمیته امداد انجام می گردد.

باجلان با دعوت از افراد نیکوکار برای سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، گفت: ترویج و اشاعه فرهنگ قرض الحسنه واقعی در جامعه از مهمترین اهداف کمیته امداد در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در سرانجام با اشاره به امضای تفاهم نامه با شرکت ملی پست ایران گفت: ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در محل به مشتری از جمله مواردی است که می تواند علاوه بر تکریم مددجویان، موجب افزایش کیفیت خدمات و رضایت مندی خانواده های تحت حمایت را فراهم کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سقف وام های پرداختی به نیازمندان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقف وام های پرداختی به نیازمندان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید