فیسبوک امنیت سایبری را خریداری می نماید

به گزارش وبلاگ بارسلونا، فیسبوک اعلام نموده که به زودی با یک شرکت امنیت سایبری برای تامین امنیت کاربران خود وارد مذاکره خواهد شد. این مذاکره بر مبنای حفظ کاربران از مخاطرات خواهد بود.

فیسبوک امنیت سایبری را خریداری می نماید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب فیسبوک برای حفظ امنیت کاربران خود راهکارهایی جدید را می آزماید و یکی از این راهکارها، تمرکز بر استفاده از خدمات دیگر شرکت های فعال در حوزه سایبری است.

اکنون به نظر می رسد این غول رسانه های اجتماعی آماده است تا هزینه های هنگفتی را برای به دست آوردن امنیت سایبری صرف کند تا رضایت کاربران را جلب کند.

فیسبوک در حال حاضر با چندین شرکت امنیتی در مورد امکان امنیت هر چه بیشتر کاربران وارد مذاکره شده است. هنوز جزئیات این همکاری ها به شکل کامل تعیین نشده است اما خبرها حکایت از آن دارند که این معاملات احتمالا تا سرانجام سال اعلام عمومی می شوند.

فشار فیسبوک برای تقویت امنیت کمتر از یک ماه پس از آن رخ می دهد که این شرکت بزرگترین شکاف امنیتی را در تاریخ خود تجربه کرد.این شبکه اجتماعی در ابتدا مظنون به افشای بیش از 50 میلیون حساب کاربری خود بود که سپس این رقم به 29 میلیون کاربر رسید. کاربرانی که اطلاعات مهم آنان، از جمله شماره تلفن، آدرس ایمیل و جستجوهای اخیرشان به سرقت رفته است. فیسبوک همچنان برای روشن شدن ابعاد این پرونده در حل همکاری با اف بی آی است.

منبع: انتخاب

به "فیسبوک امنیت سایبری را خریداری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیسبوک امنیت سایبری را خریداری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید