محمود آرین خو: رئیس بعدی فدراسیون کاراته انتخاب و تنها نمایش آن باقی مانده است، مشکل کاراته ترجیح منافع شخصی به جمعی است

به گزارش وبلاگ بارسلونا، پیشکسوت کاراته ایران گفت: اعتقاد دارم رئیس بعدی فدراسیون کاراته از حالا انتخاب و تنها نمایش آن باقی مانده است.

محمود آرین خو: رئیس بعدی فدراسیون کاراته انتخاب و تنها نمایش آن باقی مانده است، مشکل کاراته ترجیح منافع شخصی به جمعی است

محمود آرین خو در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بارسلونا ، در خصوص شروع ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون کاراته و شرایط انتخابات گفت: با توجه به اینکه گوش شنوایی در ورزش ایران وجود ندارد، واقعا دیگر تمایلی به صحبت در خصوص کاراته ندارم و اعتقاد دارم آقایان کار خود را انجام خواهند داد. این همه سال است که ما در خصوص مسائل صحبت کردیم و تنها نتیجه آن اذیت شدن و به هم ریختن اعصاب مان است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا گوش شنوایی برای شنیدن مسائل وجود ندارد، گفت: برای اینکه باندی در ورزش ایران وجود دارد و همه دست شان در دست هم است و فقط افراد در موقعیت های مختلف جا به جا می شوند. به همین دلیل است که خیلی از استعدادهای ما از این رشته زده شدند و بسیاری از پیشکسوتان این رشته نیز دیگر کاری با کاراته ندارند. البته نه اینکه آنها نخواهند، بلکه اجازه کار به آنها داده نمی گردد. قطعا این انتخابات نیز مانند بقیه انتخاب برگزار خواهد شد و هر چه ما بگویم فایده ندارد و گزینه ریاست از حالا انتخاب شده است.

پیشکسوت کاراته ایران در خصوص اتفاقات عجیب اخیر و دیدار منتقدان آشوری با او عنوان نمود: متاسفانه همیشه در کاراته برخی منافع خود را به منافع جمع ترجیح دادند و به همین دلیل است که در کل سیستم دچار عقب ماندگی هستیم. به شخصه شاهد هستم که ارشدهایی از کاراته در این مدت برای عرض تبریک به فدراسیون کاراته رفتند و این موضع نیز به من ارتباطی ندارد و حتما سلیقه آنها اینگونه رفتار بوده است.

آرین خو اعلام نمود: مشکل این دیدارها این است که اگر این ارشدها دچار اعتقاداتی بوده و بارها در خصوص آن در رسانه ها صحبت کردند نباید تغییری در رفتار خود داشته باشند. اگر من اعتقاد دارد آقای ایکس دچار مشکل است نباید با تامین مصالح و منافعم نظرات خود را تغییر بدهم. مشکل اساسی ما در این مملکت و کاراته این است که منافع شخصی را به منافع جمعی ترجیح می دهیم.

وی در خصوص اینکه کاندیداهای ریاست فدراسیون کاراته با او تماسی برای حمایت در انتخابات نداشتند، گفت: اصولا تا وقتی که ثبت نام تمام نگردد و تایید صلاحیت ها نیاید با کسی کاری ندارم. اما می دانم حتی اگر کاندیدایی نیز مورد تایید ما باشد، رئیس فدراسیون کاراته انتخاب شده است و تنها نمایش آن باقی مانده است. بارها در این مدت نیز اعلام کردم این انتخابات نیست و انتصاب است و چرا سر خود را کلاه می گذاریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمود آرین خو: رئیس بعدی فدراسیون کاراته انتخاب و تنها نمایش آن باقی مانده است، مشکل کاراته ترجیح منافع شخصی به جمعی است" امتیاز دهید

2 کاربر به "محمود آرین خو: رئیس بعدی فدراسیون کاراته انتخاب و تنها نمایش آن باقی مانده است، مشکل کاراته ترجیح منافع شخصی به جمعی است" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمود آرین خو: رئیس بعدی فدراسیون کاراته انتخاب و تنها نمایش آن باقی مانده است، مشکل کاراته ترجیح منافع شخصی به جمعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید