صحبت های ضد ایرانی و ناشایست کاپیتان تیم ملی لهستان، هواداران لهستانی خواهان برخورد با کوبیاک شدند

به گزارش وبلاگ بارسلونا، کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان در اظهاراتی عجیب صحبت های تند و زننده ای درباره ایران به زبان آورد.

صحبت های ضد ایرانی و ناشایست کاپیتان تیم ملی لهستان، هواداران لهستانی خواهان برخورد با کوبیاک شدند

به گزارش وبلاگ بارسلونا، میهاو کوبیاک، کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان در مصاحبه ای گستاخانه به انتقاد از والیبال ایران و مردم ایران پرداخته است. لحن صحبت های او به قدری زننده است که مردم لهستان از فدراسیون والیبال این کشور خواسته اند تا او را به خاطر آن تنبیه و جریمه کند.

کوبیاک به رسانه های لهستانی گفت: ایرانی ها همیشه طوری وانمود می کنند که انگار بی گناه و بسیار عالی و خونگرم هستند و در مقابل ما بدترین آدم های دنیا هستیم ولی به نظر من آنها مردمی بد ذات و لعنت شده هستند. اگر چه آنها خودشان را پارس و نه عرب خطاب می کنند ولی برای من چنین ملتی وجود خارجی ندارد. ما بعضی اوقات مجبور هستیم با آنها بازی کنیم ولی آنها برای من وجود ندارند. آنها مثل ماهی بدون افتخار و ضعیف هستند.

کوبیاک به فینال جام باشگاه های آسیا بین دو تیم پاناسونیک و شهرداری ورامین و حاشیه های جنجالی آن نیز اشاره کرد و گفت: خیلی به ندرت پیش می آید که کسی بتواند مرا اینقدر عصبانی و از کنترل خارج کند. سن و شرایط جسمی ام به من اجازه نمی دهد که وارد چنین حاشیه ها و جنجال هایی شوم و اصلاً چنین مسائلی برای من جالب نیست. به همین خاطر حریف باید خیلی تلاش کند تا مرا به آن درجه از عصبانیت برساند. بازیکن حریف زیر تور ایستاد و به خانواده من توهین کرد و وقتی من به طرف او رفتم، پشت هم تیم هایش مخفی شد و فرار کرد.

وی گفت: دیگر احترامی برای مردم ایران قائل نیستم. من دیگر آنها را نمی بینم و هیچ تفاوتی بین آنها و عرب ها قائل نیستم.

اگرچه رسانه های لهستانی با حذف ویدئوهای مربوط به این مصاحبه تلاش کردند آن را یک گفت وگوی غیر رسمی بین یک خبرنگار و کوبیاک جلوه دهند ولی هواداران والیبال در لهستان از این نوع صحبت کاپیتان تیم ملی کشورشان ابراز نارضایتی کردند و خواستار تنبیه و جریمه این بازیکن به خاطر الفاظ غیر اخلاقی شدند.

هواداران لهستانی گفته اند: کوبیاک در زمین والیبال یک فرشته نیست. او همیشه باعث تحریک حریفان می شود و سپس نقش آدم بی گناه را بازی می کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صحبت های ضد ایرانی و ناشایست کاپیتان تیم ملی لهستان، هواداران لهستانی خواهان برخورد با کوبیاک شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های ضد ایرانی و ناشایست کاپیتان تیم ملی لهستان، هواداران لهستانی خواهان برخورد با کوبیاک شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید