پیشبینی جدید درباره آیفون های 2020: استفاده از سنسور هوشمند تثبیت کننده تصویر

به گزارش وبلاگ بارسلونا، آیفون 2020 در راه است و پیشبینی می شود این محصولات دارای سنسورهای هوشمند تثبیت کننده تصویر باشد. این موضوع نشان می دهد آیفون جدید ارزش زیادی برای کیفیت تصاویر خود قائل است.

پیشبینی جدید درباره آیفون های 2020: استفاده از سنسور هوشمند تثبیت کننده تصویر

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، پیش بینی می شود که آیفون های 2020 نسبت به آیفونهای 2019 ارتقاء قابل توجهی را تجربه کنند. درواقع پیشبینی می شود این آیفون های جدید به جای سیستم ثبات معمولی اپتیک از فناوری تثبیت کننده تصویر در سنسور استفاده کنند.

به طور کلی آیفون ها و تلفن های هوشمند به تثبیت کننده تصویر نوری تکیه می کنند، در حالی که انتظار می رود تلفن های آینده با تثبیت تغییر سنسور در جایی که خود سنسور در حال حرکت است برای خنثی کردن لرزش ها به جای اپتیک متکی باشند. در حال حاضر تعیین نیست که آیا اپل این کار را برای عملکرد بهتر دوربین ، کیفیت تصویر انجام می دهد یا به دنبال صرفه جویی در فضای داخلی و در نتیجه کاهش ضربات به دوربین پشتی استت. برخی از دلایل نیز می تواند به هزینه مربوط باشد.در هر صورت ، ما هنوز در مورد فناوری تغییر سنسور اطلاعات بسیار کمی داریم ، بنابراین باید منتظر بمانیم تااطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر شود.

منبع: انتخاب

به "پیشبینی جدید درباره آیفون های 2020: استفاده از سنسور هوشمند تثبیت کننده تصویر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشبینی جدید درباره آیفون های 2020: استفاده از سنسور هوشمند تثبیت کننده تصویر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید