اظهار نظر جالب ماسک درباره نظرسنجی های توییتر ، فقط این افراد حق شرکت دارند!

به گزارش وبلاگ بارسلونا، ایلان ماسک برای اولین بار از زمانی که بیش از 10 میلیون نفر به کناره گیری او از سمت مدیرعاملی توییتر رای مثبت دادند، توییتی منتشر کرد و نوشت که فقط مشترکین توییتر آبی که پول پرداخت نموده اند، می توانند در نظرسنجی های مربوط به سیاست های آینده رای دهند.

اظهار نظر جالب ماسک درباره نظرسنجی های توییتر ، فقط این افراد حق شرکت دارند!

به گزارش وبلاگ بارسلونا و به نقل از گاردین، ماسک روز یکشنبه از کاربران توییتر پرسیده بود که آیا باید از سمت ریاست شرکت کناره گیری کند و قول داد که از نتایج نظرسنجی خود تبعیت کند.

زمانی که نظرسنجی روز دوشنبه بسته شد، 57.5 درصد گفتند که او باید کناره گیری کند.

ماسک که معمولاً یکی از کاربران پرکار این پلتفرم است، در ساعاتی پس از نظرسنجی توییتی منتشر نکرد. سکوت در نهایت زمانی شکسته شد که او به چندین پیشنهاد مبنی بر اینکه نتایج نظرسنجی به وسیله حساب های جعلی منحرف شده بود، با عبارت جالب پاسخ داد.

ماسک در پاسخ به پیشنهاد کاربر دیگری مبنی بر اینکه مشترک های آبی باید تنها کسانی باشند که می توانند در نظرسنجی های مربوط به خط مشی رأی دهند، گفت: نکته خوب. توییتر این تغییر را ایجاد خواهد نمود.

Twitter Blue یک اشتراک پولی است که به هر کسی امکان می دهد یک نشان تأیید شده آبی برای حساب خود بخرد.

به عنوان مالک بیشتر سهام این شرکت خصوصی، هیچ کس نمی تواند ماسک را مجبور به خروج کند، اما مجموعه ای از تصمیمات گیج نماینده در چند روز گذشته باعث شده است حتی بعضی از نزدیک ترین حامیان او روابط خود را با ماسک قطع نمایند.

تصمیم برای ممنوعیت حساب کاربری که موقعیت جت شخصی وی را ردیابی می کرد و یا تعلیق گسترده روزنامه نگاران منتقد در پی داشت، از جمله این تصمیم ها بود.

این به نوبه خود منجر به مهاجرت بعضی از کاربران به سایر شبکه های اجتماعی شد.

ماسک سابقه استفاده از نظرسنجی های توییتر را برای تایید تصمیمات مهم دارد. فروش یک دهم دارایی تسلا پس از یک نظرسنجی در سال 2021، بازیابی حساب دونالد ترامپ پس از یک ثانیه در ماه گذشته و بازگرداندن تعدادی از حساب های تعلیق شده در زمره این تصمیمات بوده اند.

با این حال، در بسیاری از موارد، او این تصور را ایجاد نموده است که قبل از ارسال این نظرسنجی، درباره نتیجه تصمیم گرفته است: به عنوان مثال، او پیش تر فروش دارایی های تسلا را اعلام نموده بود، مدت ها پیش از اینکه آن را به رأی بگذارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "اظهار نظر جالب ماسک درباره نظرسنجی های توییتر ، فقط این افراد حق شرکت دارند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهار نظر جالب ماسک درباره نظرسنجی های توییتر ، فقط این افراد حق شرکت دارند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید