(+فیلم و عکس) در خط فراوری برمن مرسدس بنز چه خبر است؟!

به گزارش وبلاگ بارسلونا، فراوری مرسدس آ ام گ اس ال (MercedesAMG SL) در کارخانه مرسدس بنز در شهر برمن، آلمان صورت می گیرد. این کارخانه یکی از بزرگ ترین تاسیسات فراوریی مرسدس بنز محسوب می گردد که ظرفیت سالانه فراوری حدود 400 هزار خودرو را دارد.

(+فیلم و عکس) در خط فراوری برمن مرسدس بنز چه خبر است؟!

مرسدس بنز اس ال (Mercedes-Benz SL) یکی از مدل های افسانه ای شرکت محسوب می شود که فراوری نسل نو آن (نسل هفتم) از سال 2022 شروع شده است. قدمت مدل اس ال به سال 1952 و معرفی خودرو مسابقه ای 300 اس ال گالوینگ باز می شود.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

فراوری مرسدس آ ام گ اس ال در کارخانه برمن

فراوری مرسدس آ ام گ اس ال (MercedesAMG SL) در کارخانه مرسدس بنز در شهر برمن، آلمان صورت می گیرد. این کارخانه یکی از بزرگ ترین تاسیسات فراوریی مرسدس بنز محسوب می شود که ظرفیت سالانه فراوری حدود 400 هزار خودرو را دارد. از دیگر مدل هایی که در این کارخانه فراوری می شوند می توان به سی کلاس، جی ال سی کلاس و خودرو های الکتریکی ئی کیو سی و ئی کیو ئی اشاره نمود.

نسل نو مرسدس بنز اس ال به طور کامل به وسیله آ ام گ طراحی شده و هرچه بیشتر بر معرفی محصولی اسپرت و سریع با عملکرد بالا متمرکز است. این خودرو بر اساس پلتفرم پیشرفته به وسیله آ ام گ برای خودرو های مسابقه ای که به نام معماری اسپرت ماژولار شناخته می شود، شکل گرفته است.

این پلتفرم دارای ساختار فضایی با تکیه بر ترکیبی از آلومینیوم، منیزیم و کامپوزیت ها برای پوسته بدنه، همراه با اجزا آلومینیومی ریخته گری ضخیم تر برای نقاط گره ای است که نیرو ها قوی تر هستند.

در مقایسه با نسل پیشین مدل اس ال، مرسدس سختی پیچشی را به مقدار 18 درصد افزایش داده و مرکز ثقل را پایین تر آورده است. سختی عرضی و طولی نیز نسبت به مدل جی تی رودستر که اس ال نو جایگزین آن شده است نیز به ترتیب 50 درصد و 40 درصد افزایش یافته اند.

مرسدس آ ام گ اس ال 2023 در سه نسخه اس ال 43، اس ال 55 و اس ال 63 در دسترس است. اس ال 43 به پیشرانه چهار سیلندر 2 لیتری مجهز است که توانایی فراوری 389 اسب بخار نیرو را دارد.

دو مدل اس ال 55 و اس ال 63 به پیشرانه توربو دوقلو 4 لیتری هشت سیلندر خورجینی مجهز هستند. در مدل اس ال 55 نیروی خروجی پیشرانه برابر با 469 اسب بخار و در مدل اس ال 63 برابر با 577 اسب بخار است.

منبع: عصر ایران

منبع: فرادید

به "(+فیلم و عکس) در خط فراوری برمن مرسدس بنز چه خبر است؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(+فیلم و عکس) در خط فراوری برمن مرسدس بنز چه خبر است؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید