پذیرش دانشجوی علوم شناختی و رسانه در دانشگاه صدا و سیما

به گزارش وبلاگ بارسلونا، دانشگاه صدا و سیما بر اساس تفاهم نامه ای با مؤسسه آموزش عالی علوم شناختی، دانشجوی علوم شناختی و رسانه پذیرش می نماید.

پذیرش دانشجوی علوم شناختی و رسانه در دانشگاه صدا و سیما

به گزارش مهر، تفاهم نامه همکاری های پژوهشی و دانشگاهی میان دانشگاه صدا و سیما و مؤسسه آموزش عالی علوم شناختی با حضور شهاب اسفندیاری، رئیس دانشگاه صدا و سیما و علیرضا مرادی، رئیس مؤسسه آموزش عالی علوم شناختی منعقد شد.

شهاب اسفندیاری، رئیس دانشگاه صدا و سیما هدف اصلی این تفاهم نامه را گسترش مناسبات مشترک دانشگاهی میان این دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی علوم شناختی و ایجاد رشته های جدید دانشگاهی مانند رشته علوم شناختی و رسانه و جذب دانشجو در این رشته ها دانست.

علیرضا مرادی، رئیس مؤسسه آموزش عالی علوم شناختی پس از انعقاد این تفاهم نامه گفت: مهمترین هدف این تفاهم نامه، گسترش فعالیت های بین دانشگاهی است چرا که معتقد هستیم تعامل دانشگاه ها باعث سهل الوصول تر شدن اهداف علمی و پژوهشی در کشور می گردد.

وی ادامه داد: لذا تصویب رشته علوم شناختی - رسانه در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پذیرش دانشجو و برگزاری مشترک این دوره ها با دانشگاه تخصصی صدا و سیما به همین دلیل است.

رئیس مؤسسه آموزش عالی علوم شناختی اضافه کرد: حاصل این تفاهم نامه را می توان در برگزاری رشته های تحصیلی مشترک با مجوز وزارت علوم، بهره مندی از امکانات و ظرفیت های دو طرف تفاهم نامه، تربیت نیروی متخصص مورد احتیاج جامعه، برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی، آشنایی برنامه سازان رسانه با علوم شناختی و بکارگیری این علم در حوزه فعالیت خویش، برگزاری سمینارهای ملی و بین المللی و آشنایی با یافته های جدید جهان در حوزه علوم شناختی و رسانه مشاهده کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "پذیرش دانشجوی علوم شناختی و رسانه در دانشگاه صدا و سیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش دانشجوی علوم شناختی و رسانه در دانشگاه صدا و سیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید